10 листопада, 11-00. Результати моніторингу політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства в Донецькій області


1271
коментарі відсутні

10 листопада, 11-00. Результати моніторингу політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства в Донецькій області

Запрошуємо на презентацію

 

Тема: Результати моніторингу політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства в Донецькій області

Час та дата: 11-00, 10 листопада

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ

 

Благодійна організація “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” впроваджує загальнонаціональний проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства”.

Презентуємо вам звіт, який охоплює результати моніторингу в Донецькій області в містах Краматорськ, Слов’янськ, Костянтинівка та таких: ОТГ Бахмут, Миколаївська, Соледарська, Олександрівська.

Спікер:

Ворошков Олександр, регіональний координатор проєктор

Не всі міста та ОТГ надали інформацію на публічний запит, таким чином керуючись законодавством України або ж надали частково, тому частина інформації зібрана з офіційних сайтів міських рад та порталів з новинами.

Всі міста та ОТГ створили умови для перевезення окремих груп населення до місць роботи (медиків, працівників магазинів та ринків).

Абсолютно в кожному місті та ОТГ було організовано підготовку закладів освіти до роботи в новому навчальному році в умовах пандемії – закуповує засоби індивідуального захисту, антисептики тощо.

Ні в одному ОТГ чи місті не було проведено аудит, моніторинг та оцінка реалізації антикризових політик.

Мета проєкту – мобілізувати громадських активістів і активісток та провести разом з ними моніторинг регіональних антикоронавірусних програм, а також розробити і представити урядовцям рекомендації на майбутнє: і для виходу: з карантину, і на випадок нових хвиль вірусу. 

Протягом останніх трьох місяців ми досліджували місцеві політики та регіональні практики реагування на пандемію COVID-19, ініціювали діалог між представниками місцевої влади та громадськості, визначили ефективності зазначених політик і пропонуємо шляхи покращення існуючих місцевих політик у соціально-економічній сфері. 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі