10 листопада, 14-00. Презентація проєкту “Реклама без хламу” у містах Слов’янськ, Краматорськ і Маріуполь


465
коментарі відсутні

10 листопада, 14-00. Презентація проєкту

 

Запрошуємо на прес-конференцію

 

Тема: початок діяльності проєкту «Реклама без «хламу» в містах Слов’янськ, Краматорськ і Маріуполь.

Час та дата: 14-00, 10 листопада

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1. м. Краматорськ

Проєкт має на метi активізувати, об’єднати та консолідувати зусилля влади, бізнесу та громади навколо оптимізації стану регулювання зовнішньої реклами, та впроваджується ГО «Сильні громади» за пiдтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

«Реклама – це рушій прогресу» проголошує знамените гасло. Проте опитування представників експертного середовища, місцевої влади, бізнесу та громадськості, яке на початку листопада цього року було проведено ГО «Сильні громади» в Слов’янську, Краматорську і Маріуполі, виявило численні проблеми сфери зовнішньої реклами та вивісок у містах. Реклама, як комплексна індустрія, відображає обличчя громади, стан взаємодії, довіри, порозуміння і вміння спільними діями вирішувати складні проблеми.

Виявленi проблеми є різноманітними: від хаотичного і щільного розміщення та неестетичного вигляду, до правового регулювання та ускладнення господарської діяльності. Вони не можуть бути вирішені без активного і публічного обговорення.

Саме публічне обговорення, залучення громадськості, експертів, вивчення кращих практик та консенсусний пошук оптимальних рішень створює з таких складних індустрій, як реклама, точки росту громад – їх економічний та культурний розвиток, комфортний як для бізнесу, так і для громадян.

Задля реалізації цього, команда проєкту створить  активні  майданчики залучення громадськості та зацікавлених сторін у Слов’янську, Маріуполі і Краматорську, що буде анонсовано на прес-конференції.

Спікери заходу:

 – Валентин Краснопьоров, голова правління ГО «Сильні громади»,

 – Денис Бігунов, комунікаційний менеджер ГО «Сильні громади»,

 – Еліна Герасименко, архітектор-дизайнер.

Прес-конференція відбуватиметься з дотриманням карантинних заходів, кількість присутніх у приміщенні буде обмежена. Реєстрацiя для ЗМI обовʼязкова за телефоном 050-752-25-21. Контактна особа – Денис Бігунов, комунікаційний менеджер ГО «Сильні громади». 

Прес-конференція буде стрiмитись наживо на Фейсбук-сторінці АКМЦ, свої запитання можна ставити в коментарях під прямою трансляцією. 

#РекламаБезХламу #СильніГромади #СхідМожливостей #USAID

*****

ГО «Сильні громади» реалiзує проєкт «Реклама без «хламу» за пiдтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні». 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі