19 листопада, 13-00. Круглий стіл “Регіональна туристична конференція. Донеччина”


322
коментарі відсутні

19 листопада, 13-00. Круглий стіл “Регіональна туристична конференція. Донеччина” - Фото №1

Запрошуємо на круглий стіл

 

Тема: “Регіональна туристична конференція. Донеччина”

Час та дата: 13-00, 19 листопада

Місце проведення: Аниткризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, Краматорськ

Організатор: Державне агентство розвитку туризму України

Туризм є пріоритетним напрямком в стратегії розвитку Краматорської міської територіальної громади. У межах роботи над стратегічними цілями з туризму Краматорська міська рада спільно з проєктом USAID “Демократичне врядування у Східній Україні” ініціювали створення низки заходів, які покликані консолідувати зусилля на локальному рівні та залучити зовнішніх експертів для формування візії майбутнього, та розбудови туризму в регіоні.

Так, з 19 до 21 листопада 2021 року до Краматорська завітає Голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів. Під час робочої поїздки заплановані огляди об’єктів туристичної інфраструктури міста, туристичних магнітів та інвестиційних проєктів, що спрямовані на розвиток напрямків міського та регіонального туризму. Серед потенційних об’єктів: Вілла Протце, Старокраматорський машинобудівний завод, домна колишнього Краматорського металургійного заводу, Крейдяні скелі Краматорського регіонального ландшафтного парку тощо.

У межах візиту 19 листопада о 13:00 передбачається проведення круглого столу “Регіональна туристична конференція. Донеччина”, під час якого відбудеться обговорення нового Закону України «Про туризм» та планів роботи ДАРТ, законодавчого закріплення понять Організації з маркетингу дестинацій (Destination Marketing Organization) та Національної туристичної організації.

Презентаційна частина круглого столу включає виступи таких спікерів: 

  • Мар’яна Олеськів, Голова державного агентства розвитку туризму (ДАРТ);
  • Ігор Сташкевич, секретар Краматорської міської ради;
  • Галина Малець, незалежна експертка з розвитку туризму (Львів);
  • Леонід Марущак, незалежний експерт проєкту USAID “Демократичне врядування у Східній Україні” з розвитку туризму в громадах. Модератор.

Захід транслюватиметься на офіційних ресурсах Антикризового медіа-центру Краматорська та Державного агентства розвитку туризму України. Усі охочі  матимуть змогу долучитися онлайн за посиланням 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі