19 жовтня, 12-00. Прес-конференція: Презентація результатів проєкту “Молоді громадяни”


246
коментарі відсутні

19 жовтня, 12-00. Прес-конференція:  Презентація результатів проєкту

 

Запрошуємо до перегляду прес-конференції

 

Тема: Презентація результатів проєкту “Молоді громадяни”

Час та дата: 12-00, 19 жовтня

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ (онлайн на сторінці АКМЦ у Facebook)

Організатор: Швейцарський фонд Terre des hommes в Україні

Швейцарський фонд Terre des hommes в Україні представить результати проєкту «МОЛОДІ ГРОМАДЯНИ», що впроваджувався у 25 мiстах Донецької та Луганської областей за пiдтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Демократичне врядування у Східній Україні» впродовж одного року.

“МОЛОДІ ГРОМАДЯНИ” – проєкт, покликаний підвищити рiвень залученості молоді до суспільного та політичного життя у громадах, розкрити їхній потенціал та стати активними громадянами суспільства. 200 учасників проєкту долучилися до тренінгiв з громадської активності та «Дня майбутнього фахівця». Завдяки участі в проєкті молодь тепер більш обізнана про свої права та краще розуміє свою роль у громаді, знає, яким чином вони можуть позитивно впливати на ситуацію у громаді. Молоді люди беруть активну участь у прийнятті рішень, що їх стосуються, та реалізовують власні проєкти у громадах.

Пiд час прес-конференції також презентують онлайн-платформу «Takeover Day» або «День майбутнього фахівця» https://takeover.org.ua/, яка стала майданчиком не тільки для поширення інформації про можливості для молоді, а й для спілкування між молоддю та органами місцевої влади. Онлайн-платформа надає можливість спеціалістам стати наставниками для молоді на своєму робочому місці, а молоді бути залученою до життя свої громади та стати драйвером локальних змін. Для молодих людей проєкт став можливiстю перейняти на деякий час обов’язки спеціалістів органів місцевої влади – крутий досвід, яким молодь поділиться під час прес-конференції.

Також можна доєднатися до Zoom https://us02web.zoom.us/j/85497879849?pwd=a2M3cEdKbFE0VkwvV1JYZDhkdFJQZz09 Ідентифікатор конференції: 854 9787 9849 Код доступа: 591306

Спікери:

 – Ольга Домбровська, керівниця проєктів;

Анастасія Дереко, консультантка з комунікації;

 – Антон Білюк, фахівець із зв’язків з громадськістю Terre des hommes в Україні;

– представники органів місцевої влади, активної молодi та громадських організацій

Додаткова інформація для ЗМІ за телефоном: +380 93 606 42 52, консультантка з комунікації Terre des hommes в Україні, Анастасія Дереко.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі