2 листопада, 11-15. Прес-конференція на тему супервізії для психологів (травматерапевтів), волонтерів та соціальних служб, що працюють з населенням, постраждалим від наслідків війни
Запрошуємо на прес-конференцію
Тема: Супервізії для психологів (травматерапевтів), волонтерів та соціальних служб, що працюють з населенням, постраждалим від наслідків війни
Час та дата проведення: 11:15 , 2 листопада
Місце проведення – м.Краматорськ, вул.Марата,1, Антикризовий медіа-центр
Прес-конференція присвячена питанням супервізії, її важливості для психологів / психотерапевтів, соціальних працівників, працівників соціальних служб і волонтерів. Також буде висвітлена можливість отримання безкоштовної супервізії навченими в рамках проекту українськими супервізорами, які навчаються у німецьких і голландських фахівців з супервізії.
Подія відбудеться в рамках проекту «Подолаємо наслідки війни разом», який реалізується DRA спільно з ГО «Країна вільних людей» та іншими партнерами за підтримки МЗС Німеччини.
Ми плануємо обговорити:
- Актуальність та важливість супервізії для психологів, представників соціальних служб і волонтерів, що працюють з населенням, постраждалим від наслідків війни;
- Що важливо при супервізії і на що вона впливає;
- Запропонувати для Вас послугу супервізії;
- Розповісти, що пропонують наші супервізори;
- Проінформувати Вас в яких містах ми пропонуємо безкоштовні сессії супервізій
- І відповісти на всі ваші запитання щодо заданої тематики.
Cпікери:
– Слезачек Марія -керівник проекту «Подолаємо наслідки війни разом», DRA, Німеччина.
– Хоменко Надія– голова Правління ГО «Країна вільних людей», координатор проекту «Подолаємо наслідки війни разом» в Україні.
– Фахівці, які проходять «Сертификоване навчання супервізій суспільно активних психотерапевтів» в рамках нашого проекту «Подолаємо наслідки війни разом».
Контактна особа – Хоменко Надія, 099-0226675, khomenkonadiia@kvlua.org
Для довідки:
Коли ми говоримо про супервізії, то маємо на увазі професійну підтримку і рефлексію власної роботи, спільний пошук вирішення проблем в роботі. Зокрема, у сфері діяльності, в якій зіткнення з порушеннями прав людини створює емоційне навантаження (як наприклад в травматерапії), супервізії є обов’язковим для збереження здорового психологічного стану фахівця.
Дуже важливо підкреслити, що супервізії, в тому вигляді як ми її вивчаємо і як вона розуміється в західноєвропейському контексті, не є контролем працездатності співробітника. Вона сприяє професіоналізму та креативності в робочому процесі. Активуються особисті ресурси, а завдяки рефлексії власної роботи і спільному рефлексуванню з супервизором зменшується психологічне навантаження, напруга, стабілізується емоційний стан і поліпшується робота.
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!