20 вересня, 14-00. Презентація звіту за результатами дослідження «Втручання у незалежність суддів під час розгляду справ, пов’язаних зі збройним конфліктом на сході України»


173
коментарі відсутні

20 вересня, 14-00. Презентація звіту за результатами дослідження «Втручання у незалежність суддів під час розгляду справ, пов’язаних зі збройним конфліктом на сході України» - Фото №1

Запрошуємо на пресконференцію

 

Тема: Презентація звіту за результатами дослідження «Втручання у незалежність суддів під час розгляду справ, пов’язаних зі збройним конфліктом на сході України»

Час та дата: 14-00, 20 вересня

Місце: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ


20 вересня о 14:00
експерти представлять звіт за результатами дослідження «Втручання у незалежність суддів під час розгляду справ, пов’язаних зі збройним конфліктом на сході України»

У межах дослідження було проаналізовано 1 504 ухвали про відводи/самовідводи суддів Донецької та Луганської областей на предмет можливого впливу збройного конфлікту на участь цих суддів у справах та проведено моніторинг 20 судових засідань у кримінальних та цивільних справах, пов’язаних зі збройним конфліктом.

 

Основні тези дослідження:

  • Проблема посягання на незалежність суддів у справах, пов’язаних зі збройним конфліктом, все ще зберігається;
  • Вразливою групою для втручання у цій категорії справ є судді, які розглядають кримінальні провадження;
  • Часто суб’єктами втручання правосуддя суддів, виступають невідомі особи та органи правопорядку.

 

Спікери:

Максим Середа – експерт  Центру політико-правових реформ з питань судівництва;
Роман Смалюк – експерт  Центру політико-правових реформ з питань судівництва.

Для акредитації журналістів необхідно зареєструватися:
https://forms.gle/jxgBqreV6qyiATVn8

Цей звіт підготовлений Центром політико-правових реформ у співпраці з юридичною клінікою Донецького національного університету ім. В. Стуса та юридичним факультетом Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля у межах проєкту «Моніторинг судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом, як навчально-дослідницький інструмент для підготовки правників», що реалізується Центром політико-правових реформ у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі