23 липня, 9-30. Презентація «Регіонального плану заходів з питань інтеграції внутрішньо переміщених осіб у Донецькій області»


155
коментарі відсутні

23 липня, 9-30. Презентація «Регіонального плану заходів з питань інтеграції внутрішньо переміщених осіб у Донецькій області» - Фото №1

 

Запрошуємо активістів, журналістів та громадянське суспільство на презентацію

 

Тема: «Регіональний план заходів з питань інтеграції внутрішньо переміщених осіб у Донецькій області»

Дата та час: 23.07.2021 з 9:30 до 10:30   

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ

Пунктом 62 Плану пріоритетних дій Уряду на 2021 рік, затвердженого Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. №276-р, схвалення стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб і впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2023 року, а також затвердження плану заходів з її реалізації, визначено на липень поточного року.

Реалізація зазначеної Стратегії на обласному рівні передбачатиме необхідність затвердження Регіональних програм підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на 2021-2023 роки, та або планів заходів на її виконання, розробка яких буде покладена на відповідні обласні державні адміністрації.

Протягом червня, за ініціативою  БО «БФ «ССС» та за участі представників громадського суспільства, а також Департаменту соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації, були проведені заходи, спрямовані на розробку проєкту Регіонального плану заходів щодо інтеграції внутрішньо переміщених осіб на 2021-2023 роки.

В результаті опрацювання матеріалів стратегічної сесії, до якої були залучені представники неурядових національних та міжнародних організацій звітів, за результатом виконання попередніх Програм, беручи до уваги проект Національної стратегії та Плану заходів було сформовано 7 напрямів Плану а саме:

Створення умов для інтеграції ВПО в приймаючих громадах та забезпечення участі в суспільному житті

  1. Забезпечення житлом
  2. Сприяння зайнятості
  3. Забезпечення реалізації права на освіту
  4. Забезпечення доступу до медичних послуг та надання соціально-психологічної допомоги
  5. Соціальне забезпечення та доступ до адміністративних послуг
  6. Забезпечення надання якісних правових послуг внутрішньо переміщеним особам та підвищення їх правової обізнаності

Спікери:

Валерія Вершиніна – менеджерка  БФ «Stabilization Support Service» (zoom)

Романенко Людмила Миколаївна – заступник директора Департаменту – начальник управління у справах пільгової категорії громадян Депаратменту соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації

Марія Красненко –  юристка громадського холдингу «ГРУПА ВПЛИВУ» (zoom)

Христина Козак – провідний фахівець відділу захисту та адвокації Норвезької ради у справах біженців (zoom)

Оксана Савицька, координаторка проекту СИЛА у Донецькій області

До кожного напрямку були розроблені конкретні заходи, виконавці та очікувані результати. Після презентації «Регіональний план заходів з питань інтеграції внутрішньо переміщених осіб у Донецькій області» буде направлений голові Донецької облдержадміністрації для розгляду і врахування при розробці Регіональної програми

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі