Запрошуємо на презентацію
Тема: Донбас очима молодіжних активістів 2.0: стан громадянського суспільства та перспективи реінтеграції
Час та дата: 13-00, 9 липня
Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ
Організато: Школа політичної аналітики НаУКМА
У фокусі дослідження була місцева небайдужа молодь, яка активно здійснює позитивні зміни у регіоні задля розбудови його успішного майбутнього. Використовуючи офлайн та онлайн формати, аналітики ШПА провели фокус-групи, індивідуальні та групові інтерв’ю з членами молодіжних громадських організацій Донецької та Луганської областей із Бахмута, Краматорська, Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного та Маріуполя.
Команда ШПА розкаже про:
- труднощі та перешкоди, з якими стикається у своїй діяльності активна молодь регіону;
- особливості сприйняття місцевої влади молодіжними активістами та яким чином складається їх співпраця з владою в контексті результатів місцевих виборів 2020 року;
- якого хочуть і яким бачить молодь майбутнє підконтрольних та непідконтрольних територій у довгостроковій та короткостроковій перспективах;
- як молодіжні активісти оцінюють державну політику щодо реінтеграції та що рекомендують зробити, аби вона стала ефективнішою;
- характеристику соціального середовища регіону та рекомендації щодо його розвитку;
- ставлення до людей на окупованих територіях в контексті перспективи їх реінтеграції.
Окрему увагу аналітики ШПА НаУКМА приділять розробленим на основі результатів дослідження рекомендаціям для органів влади та місцевого самоврядування щодо політики реінтеграції та взаємодії з молодіжним громадським сектором.
Учасники:
- Максим Яковлєв – кандидат політичних наук, завідувач кафедри міжнародних відносин, директор ШПА НаУКМА.
- Олег Сабура – старший аналітик ШПА НаУКМА, керівник проєкту «Дослідження інформаційного поля тимчасово окупованих територій та молодіжної громадської активності у підконтрольних Україні районах Донбасу».
- Представники міської ради Краматорська (TBD).
- Представники активної молоді Донеччини (TBD).
Подія також буде доступна в онлайн-режимі. Посилання буде додано пізніше
Дослідження проведено Школою політичної аналітики в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!