6 травня, 11-00. Пресс-конференція: В містах Донеччини та Луганщини продовжується літературно-мистецький фестиваль «Кальміюс»


1151
коментарі відсутні

6 травня, 11-00. Пресс-конференція: В містах Донеччини та Луганщини продовжується літературно-мистецький фестиваль «Кальміюс» - Фото №1

 

Запрошуємо на прес-конференцію

 

Тема: В містах Донеччини та Луганщини продовжується літературно-мистецький фестиваль «Кальміюс»

Час та дата: 11-00, 6 травня

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ

 

На прес-конференції організатори літературно-мистецького фестивалю «Кальміюс» презентують травневі події пʼятого, ювілейного, фестивального сезону. За попередні роки «Кальміюс» зібрав найширше представництво митців та літераторів з усієї України та став упізнаваним регіональним мистецьким брендом Донеччини. Заходи фестивалю відвідали близько 20 тисяч жителів регіону, на Донеччину приїхали понад 200 митців з усієї України та Європи.

Спікери події:

 – Олександра Папіна, засновниця фестивалю «Кальміюс»;

 – Станіслав Черногор, організатор фестивалю «Кальміюс», керівник ГО «Фонд розвитку громади».

Під час заходу організатори літературно-мистецького фестивалю “Кальміюс” розкажуть про підсумки перших заходів фестивалю, які тривали протягом квітня. А також проанонсують нові активності “Кальміюсу”, які відбудуться протягом травня.

Місяць буде насичений зустрічами, виставами та концертами просто неба!

Протягом квітня в рамках фестивалю «Кальміюс» на Донеччину завітали дитячі українські письменники Сашко Дерманський, Катерина Кулик, Євгенія Пірог. Також відбулась літературна зустріч з Василем Піддубним та Віталієм Запекою. Для жителів сходу наживо співали музиканти гурту «Очеретяний кіт».

Зустрічі відбувались як в онлайн-режимі, так і у звичному живому форматі в Краматорську та Добропіллі.  Через карантинні обмеження не приїхав Шкільний театр УКУ «НА Симонових стовпах» зі Львова. Натомість у рамках фестивалю організували онлайн показ вистави «Зелене Євангеліє з церкви.

Попереду ще більше цікавих заходів, які варто відвідати!

11-12 травня –Вистави театр «І люди, і ляльки» ПКіТ НКМЗ (малий зал)

14 травня – показ фільму “Дике поле” (якщо буде дозвіл “Погані Дороги”) спілкування з режисеркою Наталкою Ворожбит

15-16 травня – книжковий ярмарок, зустрічі з письменниками, Краматорськ, сквер Профспілок

16 травня – концерт Лінія Маннергейма. Краматорськ, сквер Профспілок

22 травня – концерт “POETY” ”Чубай. Україна. Любов” у Академічного супроводі симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії. Сєвєродонецьк, концертна зала Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія прокоф’єва (18:00)

22 травня –  зустрічі з авторами Сєвєродонецьк;

23 травня – концерт “POETY” ”Чубай. Україна. Любов” у супроводі Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії,  Краматорськ,  ПКіТ НКМЗ (14:00)

23 травня – зустрічі з авторами, Краматорськ

Під час фестивалю Український осередок PEN проведе дискусію на тему “30 років Незалежності”, участь у ній візьмуть Лариса Вдовиченко, Вікторія Амеліна, Олена Стяжкіна, Петро Яценко та Олександр Михед.

Додаткова інформація для ЗМІ:alexpapina@i.ua або за телефоном 066-538-29-22, контактна особа – Олександра Папіна

***

Проведення фестивалю «Кальміюс» стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Партнери фестивалю – Управління культури і туризму ДонОДА, PEN Ukraine, Isar Ednannia. Інформаційниі партнери –  Антикризоий медіа центр та KramatorskPost


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі