8 листопада, 11-00. Пресконференція: Коаліція “На лінії зіткнення”: низова ініціатива прифронтових громад стає громадською спілкою


751
коментарі відсутні

8 листопада, 11-00. Пресконференція: Коаліція “На лінії зіткнення”: низова ініціатива прифронтових громад стає громадською спілкою - Фото №1

 

Запрошуємо на прескоференцію

 

Тема: Коаліція “На лінії зіткнення”: низова ініціатива прифронтових громад стає громадською спілкою

Час та дата:  11-00, 8 листопада

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ

Організатор: ГО “Сильні громади”

13 та 14 листопада у м. Святогірську відбудуться установчі збори зі створення юридичної особи — громадської спілки “Коаліція “На лінії зіткнення” та конференція з питань розвитку прифронтових територій “Ми тут. На лінії зіткнення”. В конференції 13 листопада візьмуть участь представники 8 громад на лінії зіткнення з Донеччини і Луганщини, а також у якості гостей наші партнери — представники Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та комітетів Верховної Ради України. На установчих зборах 14 листопада відбудеться обрання керівних органів спілки та затвердження статуту.

Мета проєкту “На лінії зіткнення”: У 2020 році активні представники прифронтових громад об’єдналися у неформальну коаліцію, яку символічно назвали “На лінії зіткнення”. Причиною стала критична необхідність консолідації зусиль для виведення з економічної кризи та сталого розвитку прифронтових громад, недопущення їх перетворення на “випалену землю”. Неформальна коаліція об’єднала представників місцевої влади, бізнесу та громадськості з прифронтових Авдіївки, Торецька, Світлодарська Донецької області, Попасної та Щастя Луганської області. 

Протягом 2020-2021 років Коаліція провела активну діяльність з дослідження проблем прифронтових громад і адвокації важливих рішень на рівні держави. Коаліція сприяла прийняттю важливих законів та взяла участь в розробці Стратегії економічного розвитку Донецької та Луганської областей. Також розширили мережу партнерств на національному та регіональному рівнях, до ініціативи приєдналися представники прифронтових міст — Золотого, Сартани, Красногорівки. 

Проєкт “На лінії зіткнення” реалізується ГО “Сильні громади” за підтримки проєкту “Демократичне врядування у Східній Україні”. Реалізація ініціативи “На лінії зіткнення” стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

До участі у пресконференції запрошуються представники ЗМІ. Запитання можна буде поставити також в коментарях до онлайн-трансляції на Facebook сторінці АКМЦ.

Для представників ЗМІ, які бажають відвідати пресконференцію особисто, повідомляємо, що захід відбуватиметься з дотриманням карантинних обмежень. Обов’язковою умовою присутності є наявність “зелених” сертифікатів вакцинації від COVID-19.  

Контактна особа: Денис Бігунов, т. 050-752-25-21.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі