Наживо

АКМЦ-online: Круглий стіл-обговорення обласної стратегії зменшення забруднення повітря за участі чеських експертів «Управління якістю атмосферного повітря: від концепції до впровадження»


7276
коментарі відсутні

Міжнародний проєкт «Чисте повітря для України» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України запрошує узяти участь у круглому столі-обговоренні обласної стратегії зменшення забруднення повітря за участі чеських експертів «Управління якістю атмосферного повітря: від концепції до впровадження».
В грудні 2021 року в Краматорську, Дніпрі та Києві на круглих столах відбудеться обговорення планів впровадження Постанови №827 КМУ «Деякі питання здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря».

Учасники заходу:
Мартін Скальський, голова ГО «Арніка» (Чехія)
Марсела Черноцова, координаторка проєкту «Чисте повітря для України» ГО «Арніка» (Чехія)
Алексеєв Владислав, начальник відділу моніторингу довкілля управління природно-заповідних територій, лісового господарства та моніторингу довкілля Департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА (Краматорськ)
Олексій Ангурець, голова ГО «Зелений світ – Друзі Землі», заступник директора КП «Центр екологічного моніторингу» (Дніпро)
Марина Ратушна, координаторка з питань промислового забруднення ГО «Екодія» (Київ)
Світлана Марчук, Донецький обласний центр гідрометеорології, начальник Краматорської лабораторії
спостереження за забрудненням атмосфери (Краматорськ)
Широкоступ Олена, в.о. директора КП Донецької обласної ради «ЦЕНТР МОНІТОРИНГУ ДОВКІЛЛЯ» (Краматорськ)

До участі запрошуємо: членів Комісій з питань здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря та управління якістю атмосферного повітря в Донецький області та м. Маріуполь, а також представників депутатського корпусу обласної та міських рад, екологічної інспекції, громадськості та всіх зацікавлених осіб.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також
Брифінг з приводу святкової акції командування ОС ЗСУ ...

У період 21-24 грудня 2021 року на Донбасі проводиться святкова акція для дітей «Дива Святого Миколая». Провідний мессидж святкових заходів: «Із турботою про майбутнє». Акція проводиться в рамках  відомого міжнародного гуманітарного проекту “Допомога Схід” за підтримки командувача ОС ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва. До проведення заходів залучаються актори Чернігівського обласного театру ляльок ім. О. Довженко із

АКМЦ-online: Підсумки обласного конкурса «Найкращі практики ...

У грудні 2022 року закінчився обласний конкурс «Найкращі практики розробки цифрового освітнього контенту», якому брали участь 75 команд освітян Донеччини. 24 грудня 2022 року ми запрошуємо всіх учасників та всіх зацікавлених у розвитку освіти Донеччини долучитися до презентації результатів обласного конкурсу «Найкращі практики розробки цифрового освітнього контенту». Ви зможете дізнатися від представників організаційного комітету та

АКМЦ-online: Підсумки 18-го Мандрівного кінофестивалю ...

18 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA в черговий раз порадував мешканців та мешканок Донецької області.  Ключова тема цьогорічного Мандрівного Docudays UA – «Повне одужання» є вкрай важливою та символічною для нинішніх реалій та присвячена праву людини на здоров’я. Майданчики, в межах яких відбувались покази, допомогли сфокусуватись на важливих аспектах нашого сьогодення

АКМЦ-online: Пресконференція БО «БФ «Клуб «Світанок»: ...

В межах пресконференції буде презентовано трирічний проєкт організації «Лікарі Світу» «Посилення системи охорони здоров’я та життєстійкості громад на Донбасі, Східна Україна», який фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ TA). Благодійна організація «Благодійний фонд «Клуб «Світанок» реалізує в Донецькій області компонент проєкту, який спрямований на зменшення бар’єрів та розширення доступу жінок, які живуть