Активні парки: У Покровській громаді залучають мешканців до спорту


6747
коментарі відсутні

Активні парки – це соціальний проєкт, спрямований на те, щоб зробити спорт ближчим до людей. На Донеччині вже створюють для цього відповідні умови.

Так, координатор активних парків у Покровську Владислав Щербинка показує, як кожен може організувати для себе тренування. Для цього за допомогою смартфону потрібно відсканувати QR-код. Віртуальний тренер допоможе з вправами, зокрема, покаже, як правильно користуватися тренажерами на майданчику.

«Кожна людина може прийти до парку, навести камеру смартфону на QR-код, після чого відкриється доступ до сайту «Спорт для всіх». Саме тут є всі віртуальні тренування. Тобто, людина може самостійно підібрати собі рівень зайнять (початківець, досвідчений та професіонал)», – пояснює координатор.

Окрім індивідуальних занять, в активних парках Покровська влаштовують також і масові заходи. До них долучаються і професійні спортсмени, і новачки. Задача Владислава саме влаштовувати такі спортивно-масові заходи.

«У нас є на фейсбуці сторінка «Активні парки» і в інстаграмі, де ми публікуємо розклад. На даний момент, якщо немає можливості займатися в активних парках, ми займаємося на наших базах. Тобто це може бути у школі, у різних спортзалах, без різниці», – каже Владислав Щербинка.

 

Активні парки з’являться й у сільській місцевості

 

Варто нагадати, що активні парки облаштовують у межах президентської програми «Здорова Україна». Завдяки ним сподіваються залучити якомога більше мешканців до занять фізичною культурою та спортом. Чотири активні парки у Покровську облаштовані на діючих спортивних майданчиках. Перший з них почав функціонувати в липні цього року в парку Ювілейний.

Окрім діючих парків, у Покровську облаштовують і нові. Один із таких функціонуватиме у мікрорайоні Лазурний. Спортивний простір тут облаштували за тиждень.

На відміну від діючих активних парків, на нових встановлять лише ті тренажери, які необхідні для занять. Зокрема, це бруси, сходинка, координаційна лінійка, лавка та вільний простір. Площа таких майданчиків – 10 на 14 метрів. Облаштовують активні парки спільним коштом: з державного, обласного та місцевого бюджетів.

Загалом у Покровській громаді з’являться п’ять нових активних парків. Чотири з них облаштують в старостинських округах, зокрема, у сільській місцевості.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також
Станція юних техніків у Торецьку поповнилась новим ...

Нові швацькі машинки, гончарне обладнання та сучасні станки для гуртків – Станція юних техніків у Торецьку поповнилась новим устаткуванням. Хто та як долучається до розвитку позашкільної освіти у прифронтовому місті? Учасниця студії шиття Тетянка Рафалюк хвалиться торбинкою, яку вже завершила. З пошиттям їй допомагала Анжела Володимирівна. «Це сумочка-косметичка. Схованка така. Маленька через те, що я

РЛП «Клебан-Бик» у яскравих світлинах Галини Семеніхіної

«Регіональний ландшафтний парк «Клебан-Бик» – історична і природна пам’ятка Донеччини» – це книга, презентувати яку на широкий загал завадив карантин. Однак, журналісти АКМЦ поспілкувалися з її авторкою. Виявляється в неї чимало талантів. Давайте знайомитися ближче – Галина Семеніхіна – переселенка з Авдіївки, мама двох діточок, працює провідною фахівчинею з екологічної освіти РЛП «Клебан-Бик» та має

У Костянтинівці триває енергоефективне оновлення ...

Реновація приміщення Костянтинівської амбулаторії №5 здійснюється у межах проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини». Реалізує його Український фонд соціальних інвестицій у співпраці з громадою та закладом первинної медико-санітарної допомоги, коштом Уряду Німеччини. Про деталі реалізації проєкту розказала Тетяна Шишимарева,  директорка КП «ЦПМСД» Костянтинівки. Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом

Поради щодо соціально-психологічної адаптації від ...

Більшість ветеранів і ветеранок після повернення до мирного життя проходять певний «перехідний період», який може виявитись досить складним не тільки для нього або для неї, але й для всієї родини. Військовий психолог Андрій Козінчук поділився порадами щодо соціально-психологічної адаптації: Відкрито й чесно обговорюйте очікування щодо повернення додому зі своєю родиною. Зміни – це нормально. Тривога