АТОвці вивчають енергоменеджмент

Три місяці регулярних занять, дев’ять дисциплін, багато теорії, ще більше – практики. Вже друга група воїнів АТО та їхніх рідних навчається на курсах з енергоефективності. Як повідомила прес-служба ДніпроОДА, безкоштовні заняття проходять у Національній металургійній академії Дніпра.

«Наші захисники та члени їхніх сімей можуть здобути сучасну спеціальність – енергоменеджер. Навчання стало можливим завдяки грантовому норвезько-українському проекту. Тривалість навчання – три місяці», – розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Вперше в Дніпрі курс з енергоефективності організували у 2017-му. Зараз знання отримує вже друга група – понад 40 людей.

«Наші заняття спрямовані на отримання конкретних навичок. Студенти знатимуть, чому будівля може втрачати забагато тепла, як заощадити енергію, модернізувати систему опалення та утеплити приміщення. Це допоможе працевлаштуватися», – зазначив викладач Денис Адаменко

Після завершення курсу учні отримають кваліфікаційне посвідчення державного зразка, загальний сертифікат університету NORD, диплом Міністерства закордонних справ та Міністерства оборони Норвегії.

«Для багатьох з нас вільний час – це найбільший ворог. Ми намагаємося зайняти себе чимось, щоб зберегти здоровий глузд. Такі заняття – дуже хороша можливість, – розповіла сестра зниклого безвісти військовослужбовця Вікторія Солодухіна. – Після завершення навчання я  хочу провести енергетичний аудит свого будинку. У ньому – 380 квартир. Дізнаюсь, за що дійсно плачу кошти. Це буде цікаво».

Під час навчання також передбачені психологічні тренінги. З учасниками  говорять про пошуки нових цілей та боротьбу зі стресом.

«Нам було важливо відібрати мотивованих учасників. До того ж, необхідно, щоб знання отримали ті, хто дійсно їх потребує», – зазначила психолог проекту Валентина Проніна.

Наступний набір на курси – у вересні. Всі довідки – у Центрі допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА. Телефон: (056) 742 86 62.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies