Аульську хлоропереливну станцію приватизовано

19 вересня 2019 року відбувся аукціон з приватизації Єдиного майнового комплексу: цілісний майновий комплекс Аульської хлоропереливної станції. Дозвіл на приватизацію єдиного майнового комплексу – цілісний майновий комплекс Аульської хлоропереливної станції – надано рішенням Дніпропетровської обласної ради від 22 лютого 2019 року № 461-16/VII. Стартова ціна – 11 457 057 грн – визначена незалежною експертною оцінкою.

В електронному аукціоні взяли участь:

  1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія Фінгруп Фактор»;
  2. Акціонерне товариство «Дніпроазот»;
  3. Приватне підприємство «Торгбудова»;
  4. ТОВ «Агенція «МЕГА ПЛЮС».

За інформацією прес-служби Дніпропетровської обласної ради та згідно з протоколом аукціону, переможцем обрано учасника ТОВ «Агенція “МЕГА ПЛЮС”» (офіційний керівник підприємства – Андрій Житніков), що запропонував ціну у розмірі 30 150 000 грн без урахування ПДВ.  Кошти від продажу майна будуть направлені до обласного бюджету.

Посилання на протокол аукціону.

Прес-служба акцентує увагу на тому, що договір оренди, укладений між Дніпропетровською обласною радою та ТОВ «Аульська хлоропереливна станція», зберігатиме чинність і для нового власника. Також однією з умов продажу Єдиного майнового комплексу: цілісний майновий комплекс Аульської хлоропереливної станції – є залишення його цільового призначення.

Обласна рада вважає даний досвід відкритих та прозорих торгів успішним, що має значний економічний ефект для розвитку області. Також облрада заявляє, що немає жодних підстав хвилюватись стосовно будь-яких звільнень або знищення Аульської хлорпереливної станції — підприємства стратегічного для всієї України.

Аульська хлоропереливна станція (АХПС) – єдине в країні підприємство, що займається фасуванням хлору для очищення питної води. Його продукцією користуються споживачі 23 областей України, Молдови і Білорусі. 11 липня 2018 року СБУ повідомила про попередження кібератаки спецслужб Російської Федерації на мережеве обладнання товариства «Аульська хлоропереливна станція», що могло призвести до зриву технологічних процесів і можливої техногенної аварії.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies