Автоматичного продовження дії картки «Ощадбанку» для ВПО не буде


1380
коментарі відсутні

Картка Ощадбанка для переселенців

З 1 січня 2022 року не буде автоматичного продовження дії картки «Ощадбанку» для внутрішньо переміщених осіб (ВПО). У банку назвали захід тимчасовим і таким, що втратив силу.

У фінустанові зазначили, що автоматичне продовження карт «Ощадбанку» для ВПО було потрібно для захисту громадян від поширення COVID-19. При цьому у кожен клієнт міг отримати нові платіжні карти, які доставлялися від початку карантину і продовжують доставлятися в відділення.

 

Картки «Ощадбанку» для ВПО на підконтрольній Україні території

 

Також в «Ощадбанку» зробили акцент на тому, що отримати нові картки переселенці, які перебувають на вільній території України, могли у будь-який момент. У пресслужбі нагадали, що протягом 1,5 року всі регіони країни були у «зеленій зоні», рух транспорту не обмежувався, а всі відділення банку працювали у штатному режимі.

«Ощадбанк» спеціально для клієнтів з числа внутрішньо переміщених осіб, що обслуговуються у  відділеннях Донецької та Луганської областей, ще в червні 2020 року створив електронну чергу, яка дає можливість зручно отримувати перевипущені картки. Як свідчать цифри, клієнти поступово отримують ці картки», — додали у пресслужбі.

 

Платіжні картки для людей з ОРДЛО, які мають статус ВПО

 

Щодо жителів окупованих територій, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, то вимога особистого отримання перевипущеної карти введено з метою забезпечення безпеки людей.

У фінустанові пояснили, що дуже багато поступає інформації про «випадки негуманного присвоєння третіми особами карток і зняття коштів не верифікованими особами».

У пресслужбі повідомили, що особи, чиї картки «Ощадбанку» продовжені в автоматичному режимі, найближчим часом отримають SMS-повідомлення. У ньому буде вказано дату та конкретний час, коли  потрібно отримати перевипущену картку. При цьому клієнт може самостійно вибрати час візиту до відділення, якщо вказане у повідомленні не підходить. Для цього потрібно обрати будь-який з вказаних способів:

  • офіційний сайт «Ощадбанку»;
  • в чатботі «Ощадбанк» додатків Telegram або Messenger;
  • в контакт-центрі за безкоштовним номером телефону — 0800210800.

Наразі у більшості ВПО карти «Ощадбанку», які були перевипущені у 2020 році, мають термін дії до 2025 року.

Читайте також: Доступне житло для ВПО у Краматорську: деталі

(За матерілами “Дім“)


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі