Бізнес і криза: як підприємці Донеччини започатковують та розвивають власні справи

Дизайнерка з Дружківки створює свої моделі для сміливих та впевнених у собі панянок. Свою майстерню вона відкрила у розпал карантину. Повноцінно працювати у цей період завадили обставини, натомість, цей час Марина присвятила навчанню. Адже швачкою ніколи не була і на машинці шити не вміла, дотепер. Про державну допомогу по тимчасовому безробіттю підприємниця чула, але воліє розраховувати на власні сили. Каже, вже добре те, що є можливість у цей непростий час не сплачувати ЄСВ.

Акцент на сумочку

Підприємниця з Костянтинівки захопилася вирощуванням мікрокультур

Чи доводилося Вам коли-небудь куштувати мікрозелень? Ні? Чому її варто спробувати та де можна замовити на Донеччині – відповіді є в АКМЦ.

Коронакриза відчутно вдарила по бізнесу. Багато хто вимушений був піти на скорочення чи взагалі закритися. Натомість є й такі, що нарощували темпи свого розвитку. Та більше, в розпал карантину відкривали нові справи.

Олена Хатмулліна — одна з таких. Вона почала вирощувати мікрозелень. Адже, як сказав відомий політик сер Вінстон Черчель: “Будь – яка криза — це нові можливості”.

Порятунок для підприємців під час коронакризи – допомога по частковому безробіттю

Внаслідок економічної коронакризи в Донецькій області, як і по всій Україні, значних втрат зазнав саме малий та середній бізнес. Аби допомогти роботодавцям та самозайнятому населенню у такий непростий час, сприяти збереженню існуючих робочих міст, державою передбачена підтримка у вигляді допомоги по частковому безробіттю.
Хто може отримати допомогу по частковому безробіттю?
За яких підстав надається допомога?
Який розмір допомоги?
Як правильно оформити документи?
В який термін надійде фінансова допомога?
Відповідає Валентина Рибалко, директорка Донецької обласної служби зайнятості.

Український донецький куркуль з Олександрівської ОТГ

Фермер з Олександрівської селищної ОТГ Олександр Кісненко розвиває власне господарство. Два роки тому чоловік взяв участь у програмі «Український донецький куркуль».

На виграні гроші купив теплицю, а торік завдяки гранту від ПРООН придбав котел для її опалення. Нині у своєму господарстві вирощує огірки.

Автосервіс – хобі, що стало професією

Відкрити власну станцію обслуговування автомобілів у Сіверській ОТГ Володимира Ничипорука надихнула дружина. А ось успішно стартувати – кошти за обласною програмою “Український донецький куркуль”. Як ідуть справи на СТО в умовах кризи і чи є перспективи на розвиток – дивіться у сюжеті.


2020 рік став кризовим і для роботодавців, і для працівників. Особливо вдарив він по малому та середньому бізнесу. Підприємці вимушені терміново шукати альтернативні варіанти заробітку, хтось закрився, а хтось навпаки – стартував з новими ідеями.  Дивиться Як бізнес Донеччини переживає карантин


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies