Де шукати житло переселенцям
Перше питання, яке постає перед евакуйованими людьми – пошук житла на новому місці. Воно забирає багато часу, сил та коштів. Зібрали для вас добірку матеріалів, у яких розповідаємо про шелтери, прихистки та організації, що допомагають у цьому процесі. Діліться у коментарях власним досвідом та посиланнями на ресурси, що можуть стати у нагоді при пошуку житла.
Де і як знаходять житло на Львівщині
Прихисток для переселенців “Дах над головою” у селі на Львівщині організувала луганчанка. Більшість з жильців залучені у роботі на фермі кооперативу “Карпатські ґазди”.
Як зустрічають переселенців у Дніпрі
У Дніпрі Українське товариство сліпих (УТОС) прихистило близько ста переселенців з «гарячих» точок України. Крім спальних місць, створюють їм також умови для побуту. Вже організували місце для приготування їжі, туалет та пральню. Деталі – у відео.
Також у Дніпрі громадська організація з Луганщини облаштувала шелтер
«Urban camp» у Львові безкоштовно прихистив 35 переселенців з родинами
«Urban camp» у Львові прихистив 35 переселенців з Донеччини, Луганщини, Харківщини та інших областей України. Облаштувала безкоштовний прихисток громадська організація з Харкова «Центр вуличних культур». Нині працюють над створенням другого «Urban camp», який зможе прийняти більше переселенців. Коли планують відкриття – дізнавайтеся у сюжеті.
Також в Івано-Франковській області Коломиї волонтери та громада об’єдналися, щоб побудувати шелтер для переселенців
Для вимушених переселенців в Обухові на Київщині відкрили шелтер
Для вимушених переселенців в Обухові на Київщині відкрили шелтер
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!