DEF-2020. Акценти – на космічні та ІТ-технології

19198
коментарі відсутні

DEF-2020. Акценти – на космічні та ІТ-технології

На Дніпропетровщині стартувала підготовка до Міжнародного економічного форуму DEF-2020. Він пройде навесні 2020 року. Акцент – на космічних та ІТ-технологіях. Третій Міжнародний економічний форум стане платформою для обговорення нових можливостей у цих галузях та залучення інвестицій у їхній розвиток. Як повідомила прес-служба Дніпро ОДА, саме про це йшлося під час зустрічі голови Дніпропетровської обласної адміністрації Олександра Бондаренка з представником керівництва компанії «Ноосфера» Джоном Ізеллою.

«Дніпропетровщина давно і по праву має статус космічної столиці України. Цей тренд треба відроджувати і розвивати. Нещодавно відбулися зміни у вітчизняному законодавстві. З 1 січня 2020-го  космічні проєкти зможуть реалізовувати й приватні компанії. Це сприятиме активному залученню інвестицій у передову галузь», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

DEF-2020 організовують Дніпропетровська ОДА, компанія «Ноосфера», підприємства космічної галузі та ІТ-спільнота регіону. Головна мета економічного форуму – конструктивний діалог між владою та інвесторами.

«Україна завжди мала великий потенціал у космічній галузі. Тепер у неї є всі шанси повною мірою реалізувати його. Все – завдяки новому законодавству, що відкриває для космічного бізнесу надзвичайні перспективи», – зазначив представник керівництва компанії «Ноосфера» Джон Ізелла.

До Міжнародного економічного форуму у Дніпрі зазвичай долучаються сотні бізнесменів, банкірів, економістів, інвесторів та експертів із декількох десятків країн світу. Це чудова платформа для реалізації бізнес-проєктів та залучення інвестицій в економіку регіону.

Міжнародна корпорація «Ноосфера», офіси якої працюють вже в 17 країнах, об’єднує вчених, дослідників, підприємців та волонтерів, для того щоб впроваджувати науку і технології в глобальне бізнес оточення. До складу Асоціації входять компанії, які формують сучасну digital економіку і представляють такі напрямки, як Consumer Internet, PaaS, AdTech, FinTech, Socia & Mobile Gaming, Space & Satellite Technologies.

Серед соціальних ініціатив Асоціації – Noosphere Engineering School, конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge, фестиваль робототехніки BestRoboFest, Федерація ракетомодельного спорту України та інші.

У травні 2018 компанія Firefly Aerospace (член корпорації «Ноосфера») відкрила в українському місті Дніпрі свій науково-дослідний центр. У його штаті не менше 150 співробітників.

P.S. І на додаток до вчорашньої новини про запуск РН «Антарес». 4 листопада об 11:10 за київським часом було виконано успішне захоплення вантажного корабля Cygnus NG-12 S.S. Alan Bean. О 13:21 корабель благополучно пристикувався до модуля Unity.

Запуск відбувся 2 листопада з Центру космічних польотів на острові Воллопс (штат Вірджинія, США) за допомогою ракети-носія «Антарес», основну конструкцію першого ступеня якої розроблено та виготовлено в Україні. У рамках програми «Антарес» українська сторона виконала увесь комплекс робіт з проектування, відпрацювання та виготовлення матеріальної частини основної конструкції першого ступеня для PH, замовленої Національним кocмiчним агентством США.

 

DEF-2020. Акценти - на космічні та ІТ-технології - Фото №1


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика