День спорту влаштували у Краматорську


12916
коментарі відсутні

Гімнастика, волейбол, скелелазіння та різні єдиноборства – такі локації у Краматорську організували спортсмени до Дня фізкультури. Загалом було представлено 19 олімпійських та неолімпійських видів спорту. День фізкультури щорічно відзначають в Україні у другу суботу вересня. У Краматорську спортивне свято влаштували у неділю 12 вересня на стадіоні у парку Ювілейному.

Як відбувся захід – дивіться у сюжеті.

Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також
Торецьк у п’ятірці лідерів по Донецькій області за ...

99% щеплених медиків, понад 80% – педагогів – Торецьк у п’ятірці лідерів по Донецькій області за рівнем вакцинації населення. Натомість загальна картина із захворюваністю на Донеччині далека від оптимістичної. Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь! Донецька область Торецьк Щеплення

Військові та діти порибалили разом на Василівській пустоші

Військові та діти разом порибалили. Фестиваль «Захисники та діти – риболовля заради миру» відбувся на Василівській пустоші. Його організаторами стала ГО «Клуб Рибалок України – UaFishing Club». Скільки важила найбільша риба – дізнавайтеся у відео. Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

Увага! На вулицях Торецька ведеться відеоспостереження

Трансляцію з п’ятнадцяти камер одночасно правоохоронці спостерігають онлайн, не виходячи з відділку. Систему відеонагляду закупила громадська організація “Простір ініціатив” у межах проєкту “Створення безпечного простору для жінок та дівчат у Торецькій громаді” за підтримки міжнародних партнерів. Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter.

Квіти для ромок: у Костянтинівці вчили ромських жінок та ...

Ромки швидко дорослішають. У шістнадцять дівчата вже можуть бути і дружинами, і молодими мамами. Саме тому часу, щоб опанувати професію їм як раз і не вистачає. У Костянтинівці громадськість об’єдналась з бізнесом і владою та організувала навчання з виготовлення декору. Такі навички допоможуть жінкам ромської національності у саморозвитку, а також стануть можливим стартом для започаткування