До освітньої екосистеми «Мрія» долучилися 500 шкіл і процес інтеграції продовжується: деталі

1022
коментарі відсутні

До освітньої екосистеми «Мрія» долучилися 500 шкіл і процес інтеграції продовжується: деталі

Державна цифрова освітня екосистема «Мрія» продовжує активно розширюватися. Станом на травень 2025 року до її мережі приєдналося вже 500 шкіл із 18 регіонів України. За прогнозами, вже до кінця поточного року ця кількість може зрости ще на тисячу, повідомляє МОН.

Після пілотного етапу, що охоплював 40 шкіл, платформа почала працювати як у міських ліцеях, так і в невеликих сільських навчальних закладах. Частина шкіл уже використовувала цифрові інструменти, інші ж переходили з паперових журналів. Наразі отримано близько 4000 заявок на підключення.

На платформі доступні зручні функції для всіх учасників навчального процесу. Учням і батькам вона спрощує доступ до навчання, вчителям зменшує адміністративне навантаження, а державі надає дані для ефективних управлінських рішень. Будь-яка школа може легко долучитися до системи за підтримки команди «Мрії».

Реалізація проєкту здійснюється спільно з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством освіти. Міністр Михайло Федоров відзначив, що «Мрія» значно полегшує взаємодію учнів, вчителів і батьків, а міністр освіти Оксен Лісовий наголосив на комфорті, який платформа забезпечує вчителям і школярам.

Освітня система пропонує інструменти для організації часу, складання розкладів, відстеження успішності, онлайн-спілкування та доступу до освітніх матеріалів. Вона вже працює у школах із дистанційним і офлайн-навчанням — навіть у найскладніших умовах, зокрема прифронтових чи віддалених регіонах.

Читайте також: «Книга-мандрівка. Україна» запускає новий освітній проєкт для вчителів, батьків та учнів початкової школи 

Як долучитися?

Приєднатися до «Мрії» можуть вчителі, школи або органи місцевої влади. Кожна школа ухвалює рішення про під’єднання самостійно після зустрічі-знайомства. Після консультацій команда платформи навчає персонал, налаштовує програмне забезпечення та забезпечує безперебійну підтримку для інтеграції системи в освітню діяльність.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика