Допомога переселенцям: ваучери на покупки

Ваучери на покупки у супермаркеті отримають понад тисячу родин переселенців, які мешкають на Дніпропетровщині. Таку допомогу сім’ям, які опинилися у складній життєвій ситуації, надасть Німеччина. Про це під час прес-конференції у ДніпроОДА розповів радник голови ОДА Віталій Литвин.

Проект «Благодійна допомога внутрішньо переміщеним особам та найбільш вразливим родинам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні» реалізує Український фонд «Благополуччя дітей». Фінансування – від Міністерства закордонних справ Німеччини, пояснив Віталій Литвин.

«Дніпропетровщина – прифронтовий регіон. З початку війни на Донбасі ми прийняли десятки тисяч переселенців. Для багатьох наш регіон став другим домом. Ми вдячні міжнародним партнерам за підтримку, – розповів радник голови ДніпроОДА. – Ми вже маємо досвід у співпраці з Українським фондом «Благополуччя дітей», він неодноразово надавав продуктові, гігієнічні, медичні набори для переселенців. З 2015-го – додалася й ваучерна підтримка. Нею скористалися близько 4,5 тисяч родин зі Сходу».

Цьогоріч проект продовжили. Ваучери надаватимуть щомісяця – загалом 5 разів. Сума – 700 грн на людину. Отримати таку допомогу зможуть родини, які опинилися у складній життєвій ситуації. Це малозабезпечені, багатодітні, сім’ї з інвалідами, важкохворими.

«Скористатися ваучером родини-переселенці зможуть в одному із супермаркетів. Головна умова – потрібно брати лише товари першої необхідності. Під забороною – цигарки та алкоголь. Щомісяця ми перевірятимемо – що купують учасники проекту. Якщо побачимо, що гроші витрачаються неефективно, можемо завітати у гості за поясненнями», – сказала координатор програми підтримки ВПО Олена Шипіленко.

Лише ваучерами проект не обмежується. Переселенцям пропонують безкоштовні онлайн курси, консультації щодо працевлаштування, участь у соціально-психологічних групах підтримки.

Щоб долучитися, треба заповнити анкету, або зателефонувати на гарячу лінію – 050 463 08 00. Вона працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies