FENYX GROUP поновив адресну гуманітарну допомогу: хто та як може отримати

Благодійний фонд FENYX GROUP продовжує підтримувати найбільш незахищені категорії українців.

До початку війни в Україні FENYX GROUP інвестувала 100% ресурсів у допомогу дітям-сиротам. Вони отримували медичні послуги, соціальні заходи, освіту. Щоб діти отримували належний фізичний розвиток благодійники створювали для них умови, щоб вони могли щоденно займатися спортом, зокрема танцями, акробатикою та боксом. Після початку повномасштабного російського вторгнення основна спеціалізація змістилася на гуманітарну допомогу всім потребуючим українцям.

Наразі Благодійний фонд FENYX GROUP заявив про поновлення гуманітарної допомоги найбільш незахищеним категоріям. При цьому всі попередні заявки анульовані.

«Важливо: попередні заявки анульовані. Щоб отримати актуальну допомогу, перейдіть за посиланням та заповніть форму – наші волонтери зможуть обробити заявку та нададуть зворотній зв’язок», – зазначили у фонді.

Хто може отримати гуманітарну допомогу

Розраховувати на допомогу від FENYX GROUP можуть:

  • багатодітні матері,
  • матері-одиначки,
  • люди з інвалідністю,
  • самотні особи похилого віку.

Всі посилки відправляються за допомогою Нової пошти.

Для подачі заявки на допомогу треба заповнити онлайн-форму.

В анкеті потрібно вказати: свої дані, номер телефону, кількість людей в родині та коротко описати ситуацію, в якій опинилися. Якщо в родині є маленькі діти, які потребують підгузок або дитячого харчування – це потрібно зазначити в анкеті.

Також необхідно вказати, чи є можливість оплати за пересилання гуманітарної допомоги за тарифами Нової пошти.

Читайте також: Грошова допомога від ООН по-новому: хто та як може отримати підтримку

Нагадаємо, що попри війну та всі складнощі, пов’язані з воєнним станом, в Україні продовжується програма «Доступні ліки». Вона допомагає людям з певними діагнозами отримувати лікарські засоби та медикаменти абсолютно безкоштовно або за невелику оплату.

Ірина Міщенко


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Прегелянути коментарі (4)

Цей сайт використовує cookies