Гарні результати впровадження Нової української школи

2848
коментарі відсутні

Гарні результати впровадження Нової української школи

П’ять років тому Україна взяла курс на модернізацію системи освіти. У 2018 році всі першачки пішли до Нової української школи. Дніпропетровщина має гарні результати впровадження НУШ. Саме так, згідно з повідомленням прес-служби ДніпроОДА, під час Координаційної ради з питань реформ у сфері освіти сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Засідання відбулося 9 квітня в Дніпропетровській облдержадміністрації.

«Ефективне впровадження Нової української школи – одне з найважливіших питань. Не буде у наших дітей другого шансу отримати середню освіту. Тому маємо зараз створити якісну єдину систему освіти в Україні. Ми не випадково сьогодні зібралися в Дніпрі. Дніпропетровська область має гарні результати впровадження Нової української школи», – сказав очільник Уряду Володимир Гройсман.

Пілотний проект Нової української школи запустили в 2017 році. До нього приєдналися сто навчальних закладів. Із них – чотири на Дніпропетровщині: у Солоному, Павлограді, Дніпрі та Кам’янському. У 2018 році вже всі українські першачки пішли до «нової» школи.

«У 2018 році ми мали безпрецедентні інвестиції в шкільну освіту – близько 2 млрд гривень. Цьогоріч їх подвоїли до 3 886 млн гривень. Із них 1 215 млн гривень спрямували на Нову українську школу. Кожна субвенція – це шанс дитини отримати якісну освіту. Тому важливо правильно та чітко освоїти кошти. Є 12 областей-лідерів, що розподілили всі гроші субвенції на Нову українську школу, а значить незабаром зможуть почати закупівлю обладнання для неї. Серед таких областей – Дніпропетровщина», – зауважила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Гарні результати впровадження Нової української школи - Фото №1

Освіта – пріоритетний напрямок Дніпропетровської ОДА. У великих та маленький населених пунктах регіону повністю змінюють старі школи. Їх оновлюють за сучасними світовими стандартами та з урахуванням потреб дітей із інвалідністю.

«Лідером із реконструювання є Дніпропетровська область. Школи, які тут оновлюють, якісні та сучасні», – наголосив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Навчальні заклади області, що отримали нове дихання, – енергоефективні, комфортні та доступні.

«На Дніпропетровщині активно «перезавантажуємо» школи. Реконструюємо навчальні заклади так, щоб діти хотіли до них ходити. Одні з кращих в Україні – опорні школи в Петриківці та Солоному», – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Нова українська школа – це ключова реформа в системі освіти. Її мета – створити простір, у якому приємно навчатись.

Також Володимир Гройсман, за планом робочої поїздки до Дніпропетровщини, відвідав  опорну школу в районному центрі Солоне: яскраві і теплі класи, сучасне обладнання і зручні меблі, вільний Wi-Fi і буккросинги. А ще – перший в Україні інклюзивно-ресурсний центр і потужна спортивна база. Все це – в. У 2018-му її реконструювала Дніпропетровська облдержадміністрація. Тепер заклад – один з кращих в Україні.

Реконструкцію Солонянської опорної школи №1 Дніпропетровська ОДА завершила навесні 2018-го. Навчальний заклад став одним з найяскравіших прикладів децентралізації в області. У Солонянській школі навчаються близько 750 учнів.

 

Гарні результати впровадження Нової української школи - Фото №2

 

Гарні результати впровадження Нової української школи - Фото №3

 

Гарні результати впровадження Нової української школи - Фото №4


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика