ГО "Молодіжна ЛІГА Майбутніх поліцейських"

Громадська організація
Робота з молоддю, Розвиток громадського суспільства, Просвітницька діяльність
у Краматорську вул. Академічна, 25. Повний перелік адрес підрозділів всередені

 

Мета нашої організації: здійснення діяльності, спрямованої на реалізацію та захист прав і свобод, творчих здібностей, удосконалення морального, патріотичного виховання молоді, підвищення її правосвідомості, що направлене на профілактику скоєння правопорушень, бездоглядності та безпритульності, надання їм можливостей для самореалізації та підвищення їх творчої активності.

Учасники: члени Організації – молодь віком від 14 до 35 років, яка має бажання сприяти чи має зацікавленість у діяльності Національної поліції, прагне до вивчення військово-спеціальної і фізичної підготовки, історичних традицій України, що визнає Статут Організації. Особи старшого віку також можуть бути членами Організації.

В Організації прийнято нефіксоване членство. Членство в Організації може бути почесним. Це заслужені діячі науки, техніки, культури, поліцейські Національної поліції, а також поліцейські інших країн, ветерани війни і праці, учасники бойових дій, колишні вихованці Організації, що надають допомогу і сприяння в роботі, можуть прийматися в почесні члени Організації.

Прийняття у члени Організації здійснюється Штабом Організації на основі поданої заяви про вступ до Організації, а також за умови: визнання кандидатом положень установчих документів Організації, визнання цілей діяльності. Організації, сприяння діяльності Організації, а також принесення урочистої обіцянки. Штабом Організації можуть встановлюватися інші форми матеріального і морального заохочення.

 74
коментарі відсутні
Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі