Грали в «Ріскленд», малювали флюїд арти та слухали живу музику: як у Дружківці пройшов «Міський пікнік»

У Дружківці в неділю, 27 червня, відбувся «Міський пікнік» у сквері Дитячому. Під час заходу працювали різні локації, серед яких гра для дітей «Ріскленд», малювання у техніці флюїд арт, інклюзивна локація та Амбасадори миру. Як проходив пікнік –  у нашому репортажі.

На вході до скверу Дитячого усіх гостей «Міського пікніка» зустрічає велике поле для гри, десь три метри в довжину і два у ширину, чималий кубик з гранями та різнобарвні кеглі. Це – «Ріскленд». Гра розрахована на 4 дітей віком від 6 до 12 років.

«Ріскленд» – це тематична гра, яка передбачає знайомство дітей з питаннями безпеки, але  в незвичний спосіб. Під час гри крок за кроком випадають певні ситуації, й діти мають відповідати на питання або реагувати на описані моменти й далі вчиняти, враховуючи максимально безпечний шлях для того, щоб від старту дістатися до фінішу», – зазначає представниця локації Світлана Агаджанян.

Локація «Гра «Ріскленд»

Локація «Гра «Ріскленд»

Поряд розташувалася художниця Ольга, яка готується приймати усіх охочих помалювати у техніці флюїд арт. Для цього на локації є усе: акрилові фарби, кругла основа для картини, а також поліетиленові фартухи та рукавички, аби захистити одяг та руки від барв.

«У техніці флюїд арт може малювати кожен: не треба бути художником чи мати спеціальну освіту – виходить у всіх. У процесі з’являються цікаві візерунки, всілякі неймовірні фантазійні світи, в принципі можна і конкретні форми вимальовувати. Однак, ми сьогодні будемо робити найпростіше», – розповідає Ольга.

Локація малювання у техніці флюїд арт

Локація малювання у техніці флюїд арт

На локації з доступності для мешканців Дружківки облаштували імпровізований пандус з дерева, а також підготували дитячий візочок та інвалідний візок.

«Тут у нас навмисне усе зроблено ненормативно. Ми хотіли показати, наскільки важливо, щоб місто було безбар’єрним і доступним. У нас є інвентар і для мами з візочком, і для людини з інвалідністю», – каже представник локації Дмитро Баландюк.

Локація з доступності

Складання кубику з трьох частин на локації «Амбасадорів миру ПРООН» зібрало як дітей, так і дорослих. Завдання полягало в одночасному з’єднанні елементів. Однак, збирати кубики виявилося  нелегко. Також на локації діяла і фотовиставка.

«Я працюю педагогом-організатором у сьомій школі Дружківки і цього року ми зробили фотовиставку до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства. Ми вирішили привернути увагу до насилля тому, що коли почався Covid-19 загострилися жорстокі випадки насилля у сім’ї з дітьми і жінками. У цій виставці взяли участь учні 11 класу», – розповідає амбасадорка миру ПРООН Галина Матвєєва.

Локація амбасадорів миру ПРООН

Локація амбасадорів миру ПРООН

Локація амбасадорів миру ПРООН

Також під час пікніка працювала локація рятувальників. Вони розповідали й показували на манекені прийоми першої медичної допомоги. Крім цього, мешканці Дружківки могли послухати виступи місцевих музичних гуртів та зробити фото на пам’ять у фотозоні.

Інші локаціі під час пікніка

Інші локаціі під час пікніка

«Міський пікнік» у Дружківці проходить вже вдруге. Його організатором  виступила ГО «Нова Дружківка».

Ірина Мартинова


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies