Презентація конкурсу грантів “Розбудова та посилення взаємодії громади й поліції“, який проводиться українською організацією ІСАР “Єднання” через “Програму відновлення та розбудови миру” ПРООН в Україні, відбулася в Антикризовому медіа-центрі.
Грантовий менеджер ІСАР “Єднання” Валентина Дьомкіна розповила потенційним учасникам конкурсу всі деталі відбору, а також поділилась власним досвідом складання заявок – таких, що приваблюють увагу донорів. Присутні на презентації детально ознайомились із формою проектної пропозиції та отримали відповіді на запитання щодо даного конкурсу. Валентина Дьомкина наголосила на тому, що кінцевий термін прийому проектних пропозицій спливає 29 липня, тому не варто зволікати з поданням заявок.
“Метою цього конкурсу грантів є посилення особистої та громадської безпеки у Донецькій, Луганській та Житомирській областях через розбудову довіри та посилення взаємодії громади й поліції. Східноукраїнський регіон обраний як пріоритетний з точки зору забезпечення безпеки громадян органами правопорядку, налагодження Community Policing – взаємодії між громадою та поліцією, розбудова довіри між ними. Житомирщина долучена до конкурсу як область, де мешкає багато внутрішньо переміщених осіб”, – зазначила Валентина Дьомкина.
Пріоритети цього конкурсу грантів такі:
- Підвищення обізнаності жителів місцевих громад з принципом “Взаємодія громади та поліції на партнерських засадах”;
- Розбудова взаємної довіри між населенням і поліцією;
- Підвищення якості послуг, що надаються поліцією жителям громади;
- Посилення участі поліції в житті місцевих громад;
- Візуалізація роботи поліції (збільшення її видимості в громаді);
- Сприяння залученню поліції до спільного з громадою вирішення проблем та реагування поліції на потреби громади.
Проекти, які отримають фінансування від ІСАР “Єднання” у межах цього конкурсу грантів, повинні розпочатися не раніше 14 серпня 2018 року та завершитися не пізніше 14 листопада 2018 року.
До участі в конкурсі грантів запрошуються учасники, які планують здійснювати діяльність (реалізовувати проекти) на території Донецької, Луганської та Житомирської областей:
- громадські та благодійні організації з усієї України;
- ініціативні групи мешканців громад Донецької, Луганської та Житомирської областей;
- територіальні органи поліції Донецької, Луганської та Житомирської областей;
- виконкоми рад територіальних громад та управління районних державних адміністрацій Донецької, Луганської та Житомирської областей.
Максимальна сума гранту, на яку може претендувати учасник конкурсу – 65 000,00 гривень. Наданий ІСАР “Єднання” грант може покривати до 90% вартості проекту. Решта вартості проекту (як мінімум, 10% від загального бюджету проекту) має забезпечуватись внеском грантоотримувача.
Заявки на участь у цьому конкурсі грантів (проектні пропозиції) приймаються до розгляду до 23 години 59 хвилин 29 липня 2018 року через онлайн систему на сайті ІСАР “Єднання”.
Детальні умови конкурсу та питання, які складають проектну заявку на отримання гранту можна знайти у цьому “Запрошенні до участі в конкурсі грантів”.
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!