Гуманітарно-логістичний центр на КПВВ «Майорське» тимчасово призупинив діяльність

4644
коментарі відсутні

Гуманітарно-логістичний центр на КПВВ «Майорське» тимчасово призупинив діяльність

Центр було тимчасово закрито через виявлені схеми вивозу дрібним оптом товарів не непідконтрольну територію так званими “човниками”. Наразі проводяться заходи щодо вдосконалення роботи всіх гуманітарно-логістичних центрів що розташовані на контрольних пунктах в’їзду-виїзду. Про це на брифінгу в Краматорську розповів заступник Командувача об’єднаних сил полковник Олександр Доманський.

“Спільними зусиллями було зруйновано схему постачання товарів на тимчасово окуповану територію України через гуманітарно-логістичний центр на КПВВ “Майорське”. У зв’язку з цим в червні місяці цей центр призупинив роботу. Намагання тих людей здійснювати торгівлю на крові більш не існує. На даний час проводяться заходи щодо вдосконалення та відновлення роботи гуманітарно-логістичних центрів”, – повідомив Доманський.

За його словами, в логістичних центрах повинні в роздріб торгувати малі підприємці. Для цього буде проведено конкурс і розроблено положення про роботу ГЛЦ.

“Сподіваюсь, що наступного місяця гуманітарно-логістичний центр на КПВВ “Майорське” відновить роботу таким чином, як це повинно бути – не для перевозки товарів дрібним оптом, а для того, щоб у людей, які проживають зараз в “сирій зоні” або на непідконтрольній території, була можливість придбати товари та привезти їх до себе, щоб використовувати в сім’ї”, – пояснив Олександр Доманський.

Щоб запобігти можливим зловживанням, застосовуються існуючи нормативи щодо кількісті товарів, які одна людина може провезти через лінію зіткнення. “Поки що ми здійснюємо контроль в ручному режимі – якщо людина більше ніж два рази намагається провезти товар, то це вже є спробою дрібно-оптовим способом вивезти цей товар на непідконтрольну територію. Тому ми це зупиняємо. Якщо буде постанова Кабміну або наказ Міністерства з питань тимчасово окупованих територій, яка більш досконало врегулює це питання, ми будемо виконувати його”, – додав заступник Командувача об’єднаних сил.

Олександр Доманський також підвів підсумки діяльності посадових осіб Об’єднаних сил за червень 2018 року, щодо унеможливлення незаконного перетину товарів та послуг на або з тимчасово окупованих території.

“Продовж минулого місяця в зоні проведення ООС виявлено 88 фактів порушення порядку переміщення товарів. З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 9,2 мільйони гривень, що майже втричі більше, ніж за травень (3,3 млн. гривень). Наразі стосовно порушників складено 44 адмінпротоколи за фактом порушення порядку переміщення товарів до району або з району проведення ООС”, – зазначив Доманський.

За його словами, в зоні проведення ООС діють спільні мобільні групи із співробітників Національної поліції України та Державної фіскальної служби України, які запобігають переміщенню зброї, боєприпасів, вибухових, наркотичних та психотропних речовин, радіоактивних матеріалів й отруйних хімічних речовин, товарів (вантажів) з порушенням вимог чинного законодавства. Окрім цього вздовж лінії зіткнення встановлено засоби відеоспостереження, які допомагають у виявленні фактів незаконного переміщення товарів не тільки через КПВВ, а й на прихованих контрабандних стежках.

 


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика