18 липня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов та директор ДТЕК Дніпрообленерго Вадим Кухтій провели у Києві зустріч із керівництвом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Кам’янської міськради.
Учасники зустрічі обговорювали питання переходу міста на електроопалення, розглядали техніко-економічне обґрунтування електропостачання.
«Отримали низку рекомендацій. Будемо працювати над змінами і знову зустрічатися з керівництвом Національної комісії з даного питання», – написав міський голова на своїй сторінці у Facebook.
Також Андрій Білоусов і Вадим Кухтій зустрілись із заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Едуардом Кругляком, під час якої розглянули питання затвердження нової схеми теплопостачання міста.
Разом з тим прес-служба ДТЕК повідомила, що міська влада Кам’янського отримала техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) переведення правого берега міста на електрообігрів. ТЕО готував на замовлення міської ради Харківський проектний інститут. Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі надали проектантам всю необхідну інформацію для підготовки техзавдання і безпосередньо ТЕО. Згідно з висновком експертів інституту, повноцінна реалізація проекту в Кам’янському займе 4 роки і потребуює фінансування в розмірі 4,5 мільярда гривень.
Тим часом у Південному районі Кам’янського проводяться зустрічі із мешканцями з питання децентралізації опалення та встановлення індивідуального опалення у житлових будинках Соцміста та БАМу. Варто зазначити, що через припинення з 15 червня 2018 року роботи АТ «ДніпроАзот», опалювальний сезон 2018-2019 років для мешканців Південного району Кам’янського під загрозою зриву. Тому, відповідно до Програми децентралізації системи теплопостачання правобережної частини Кам’янського, адміністрація Південного району міста інформує населення про необхідність встановлення автономного опалення у власних помешканнях.
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!