20 серпня в Кам’янському пройшла робоча нарада щодо планування реалізації громадських проектів у межах бюджету участі. Досвідом реалізації громадських проектів ділились експерт Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ Людмила Проценко (місто Черкаси) та заступник начальника управління економіки міської ради міста Кропивницького Аліна Пузакова. Про це йдеться в повідомленні прес-служби міської ради Кам’янського.
Учасники заходу детально розглянули кожен із 15 громадських проектів-переможців. Представники виконавчих органів міської ради, відповідальних за впровадження цих проектів, повідомили про підготовку до їх реалізації, яка здійснюється ними в очікуванні фінансування. Автори проектів, присутні на заході, мали нагоду вкотре поспілкуватися з виконавцями, поставити питання та оперативно отримати на них відповіді. У свою чергу, представники Фундації виконували експертний супровід кожного громадського проекту, надавали рекомендації та поради щодо їх ефективного виконання. Таким чином, присутні мали змогу порівняти впровадження бюджету участі в Кам`янському з подібною практикою інших територій, виявити спільні риси та відмінності.
Окремо було обговорено питання подання звітності про стан реалізації громадських проектів виконавчими органами міської ради – головними розпорядниками бюджетних коштів. Також учасники наради надали свої пропозиції щодо організації електронного голосування на наступних етапах бюджету участі та розподілу партиципаторного бюджетування у місті на сегменти.
Проведена нарада є черговою у низці заходів, запланованих спільно з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ та направлених на впровадження партиципаторного бюджетування (бюджету участі) у Кам’янському.
Нагадаємо, що у січні поточного року місто взяло участь у проекті «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією у рамках Ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!