Керівник ДТМО про виплату «ковідних» та оздоровчих грошей працівникам дитячої лікарні


15483
коментарі відсутні

Керівник ДТМО про виплату «ковідних» та оздоровчих грошей працівникам дитячої лікарні

Співробітники інфекційного відділення № 1 Дитячого територіального медичного об’єднання м. Краматорська розмістили у фейсбуці пост, в якому повідомили про те, що наразі серед них є хворі на ковід, які знаходяться на самоізоляції. При цьому вони поскаржилися на відсутність доплат за лікування ковідних хворих та несплату грошей на оздоровлення.

Ця публікація викликала неабияку реакцію у користувачів соцмережі. Тому за коментарем ми звернулися до директора ДТМО Віктора Мішина.

За його словами, так звані «ковідні» гроші сплачують тільки співробітникам тих лікарень, які визначені Міністерством охорони здоров’я як опорні для лікування даної хвороби.

«Наша лікарня до таких не належить. Якщо у нас з’являються пацієнти з підтвердженим діагнозом, а ми це обов’язково відстежуємо, то ми їх направляємо на лікування до костянтинівської лікарні, яка є спеціалізованою та визначеною Міністерством», – пояснив Віктор Мішин.

Щодо доплат, які минулого року були запроваджені Кабінетом Міністрів всім без винятку медпрацівникам – а саме лікарям у розмірі 70% від посадового окладу, медсестрам 50% від мінімальної зарплати, молодшому медичному персоналу 25% від мінімальної зарплати – директор ДТМО повідомив, що дію цієї Постанови було завершено 31 грудня 2020 року та поки що нових доплат не надходить.

Стосовно «оздоровчих» грошей Віктор Мішин зазначив наступне:

“Зараз наша лікарня фінансується за новим принципом. Ми укладаємо так звані пакети на оплату медичних послуг з Національною службою здоров’я України. І скільки нам Служба виділяє за пролікованих пацієнтів, стільки ми розподіляємо між співробітниками лікарні. На жаль, минулого року грошей на оздоровлення не вистачило. Втім у нашому Колективному договорі прописано, що оздоровчі виплачуються у разі, якщо з’являються надлишки коштів після виплати основної зарплати. На жаль, таких грошей у нас немає”.

Дослівно коментар директора ДТМО Віктора Мішина можна прослухати тут.

 

Світлана Денисенко

 

 

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі