Консультаційний центр «Цифрове життя» в Дружківській громаді

9918
коментарі відсутні

Консультаційний центр «Цифрове життя» в Дружківській громаді

Протягом чотирьох місяців команда ГО «Фонд розвитку громади» разом з партнерами працювала над втіленням проєкту «Консультаційний центр «Цифрове життя» в Дружківській громаді.

Цей проєкт став можливим завдяки Програмі ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Серед основних досягнень проєкту:

  1. Створений комфортний сучасний простір (два робочих комп’ютерних місця) на базі Центральної дитячої бібліотеки ім. Купріна з сучасними меблями та комп’ютерною технікою для якісного обслуговування відвідувачів Консультаційного центру.
  2. Проведено 228 офлайн та онлайн-консультацій з питань роботи у цифровому просторі.
  3. Проведено 58 індивідуальних майстер-класів з користування електронними державними та іншими сервісами.
  4. Апробовано та втілено в життя програму з навчання цифрової грамотності для людей віком 50+.

Рівень звернень громадян до Центру показав важливість проєкту для Дружківської громади. Основними відвідувачами є літні люди 50+, які в умовах постійної зміни законодавства, діджиталізації, пандемії все більше потребують створення безпекового простору, де отримають належну увагу, будуть почутими та задовільнять свої потреби.

 

Консультаційний центр «Цифрове життя» в Дружківській громаді - Фото №1

 

Основними питаннями, які потребували роз’яснень серед наших бенефіціарів, були питання реєстрації електронних кабінетів, завантаження документів, отримання інформації електронних сервісів як державних так і комунальних та приватних установ.

Цікавим спостереженням є те, що люди середнього та літнього віку все частіше звертаються з питань підвищення рівня комфорту життя при взаємодії з державою. Цифровізація державних послуг, окрім комфорту та швидкого обслуговування, додатково забезпечує безпеку та захист прав громадян. Саме усвідомлення цього викликає попит на консультації, майстер-класи та навчання з цифрової грамотності, які ми запровадили в межах проєкту.

 

Консультаційний центр «Цифрове життя» в Дружківській громаді - Фото №2

 

Упровадження на території Дружківської громади проєкту дозволило підвищити якість інформативного простору та поліпшити комфорт при отриманні послуги для населення громади. Шляхом роз’яснення переваг переходу державних та місцевих органів на цифрове обслуговування, що особливо важливо в умовах пандемії COVID-19, ми частково знизили напругу та сприяли зростанню довіри до місцевих органів влади, соціальних служб, органів безпеки та місцевого самоврядування.

 

Консультаційний центр «Цифрове життя» в Дружківській громаді - Фото №3

 

По завершенню проєкту всі напрацювання та результати буде передано до Центральної бібліотеки ім. Купріна м. Дружківка, яка продовжить діяльність проєкту та забезпечить сталість результатів й тривале існування. Наша організація в межах партнерства та за потреби надаватиме всебічну консультаційну та організаційну допомогу.

 

Консультаційний центр «Цифрове життя» в Дружківській громаді - Фото №2

 

Для довідки:

Проєкт «Консультаційний центр «Цифрове життя» реалізує ГО «Фонд розвитку громади» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика