Краматорськ долучився до Всесвітнього дня прибирання


5288
коментарі відсутні

Мешканці Краматорська долучилися до Всесвітнього дня прибирання. Понад 100 містян зібралися у парку Ювілейному, аби зробити його чистішим. Всесвітній день прибирання – екологічна акція, яка відбувається щороку у третю суботу вересня. Цього разу вона припала на 18 вересня. Як пройшов Всесвітній день прибирання у Краматорську – дивіться у відео.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також
Торецьк у п’ятірці лідерів по Донецькій області за ...

99% щеплених медиків, понад 80% – педагогів – Торецьк у п’ятірці лідерів по Донецькій області за рівнем вакцинації населення. Натомість загальна картина із захворюваністю на Донеччині далека від оптимістичної. Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь! Донецька область Торецьк Щеплення

Військові та діти порибалили разом на Василівській пустоші

Військові та діти разом порибалили. Фестиваль «Захисники та діти – риболовля заради миру» відбувся на Василівській пустоші. Його організаторами стала ГО «Клуб Рибалок України – UaFishing Club». Скільки важила найбільша риба – дізнавайтеся у відео. Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

Увага! На вулицях Торецька ведеться відеоспостереження

Трансляцію з п’ятнадцяти камер одночасно правоохоронці спостерігають онлайн, не виходячи з відділку. Систему відеонагляду закупила громадська організація “Простір ініціатив” у межах проєкту “Створення безпечного простору для жінок та дівчат у Торецькій громаді” за підтримки міжнародних партнерів. Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter.

Квіти для ромок: у Костянтинівці вчили ромських жінок та ...

Ромки швидко дорослішають. У шістнадцять дівчата вже можуть бути і дружинами, і молодими мамами. Саме тому часу, щоб опанувати професію їм як раз і не вистачає. У Костянтинівці громадськість об’єдналась з бізнесом і владою та організувала навчання з виготовлення декору. Такі навички допоможуть жінкам ромської національності у саморозвитку, а також стануть можливим стартом для започаткування