ІТ-компанія «А-СОФТ ПРО» пропонує замінити російську 1С програмою, яку розробили краматорські фахівці. Заміна коштує лише 1 гривню, і ця пропозиція буде діяти до кінця війни.
Розроблений програмний комплекс «Ареал-ОБЛІК» дозволяє вести повний облік підприємств практично будь-якої сфери, складності та розміру.
Про це написала директорка та співвласниця ІТ-компанії «А-СОФТ ПРО» Світлана Панова у Фейсбуці.
Вона зазначила, що наразі колектив компанії, який складається з місцевих мешканців Краматорська, знаходиться в евакуації. Сама вона – двічі переселенка, тож розуміє як важливо позбавитися від російських шпигунських програм, якими досі користуються окремі підприємства.
«Ми – Краматорчани, наш колектив складається із Краматорчан. Ми патріоти своєї Країни, своєї Області та Міста. І ми хочемо повернутись додому. Ми віримо у Перемогу та ЗСУ. Мені, як двічі переселенці, дуже боляче і прикро, що у моїй країні, моєму місті та в моїй області активно використовується софт країни-агресора 1С та його клони», – написала вона.
Саме це підштовхнуло директорку до вигідної пропозиції, яка діятиме до закінчення війни.
«До кінця війни я пропоную Вам за 1 гривню поміняти Ваш софт на нашу програму АРЕАЛ ОБЛІК. Обслуговування при цьому, якщо Ви маєте офіційний Договір (з іншим розробником), залишиться на колишньому рівні і його вартість до кінця війни не зміниться. Якщо у Вас немає Договору, вартість нашого обслуговування ми обговоримо», – зазначила директорка «А-СОФТ ПРО».
Світлана Панова також додала, що компанія планує перераховувати 20% від суми нових договорів на благодійні цілі та щомісячно звітувати.
«А-СОФТ ПРО»
Програма може запропонувати:
- Повний комплекс бухгалтерського обліку (ERP-система) «Ареал: Облік»;
- Модуль Торгівля
- Програми обліку послуг ЖКГ «Ареал: Білінг»;
- Сервіс «Єдина квитанція»
- Мобільні та web-додатки для підприємств ЖКГ та сервісних компаній, «кабінети мешканця»;
- Реєстрація населення (ЦНАП);
- Розробка web-сайтів та мобільних додатків для Вашого бізнесу.
«Всі модулі програми взаємопов’язані, зрозумілі як бухгалтерам зі стажем, так і початківцям. Модулі можливо вести як комплексно, так і окремо кожне робоче місце», – пише Світлана Панова.
Переваги
Директорка краматорської ІТ-компанія перелічила й переваги над конкурентами. Зокрема, це:
- Локалізація. Повністю українська розробка, створена українськими програмістами для української бухгалтерії, не підпадає під санкційні обмеження.
- Масштабування. Кількість робочих місць та одночасних користувачів обмежена лише ресурсами обчислювальної техніки;
- Сучасність. Оновлення програми на всьому підприємстві однією кнопкою без очікування спеціаліста;
- Швидкість. Техпідтримка спеціалістами онлайн, тут і зараз. Без черги та очікування на вирішення проблеми;
- Безпека. Зберігання резервних копій бази даних на основі хмарних технологій;
- Індивідуальність. Ви самі даєте кожному бухгалтеру стільки прав, скільки він зможе нести. Але і кожен користувач бачить лише свій фронт роботи;
- Сила. Краматорські програмісти зроблять для вас режими та форми, які інші визнали “неможливими”;
- Інформативність. Необхідна документація завжди під рукою в онлайні, адресне посилання на неї у кожному режимі програми;
- Турбота. Компанія переносе дані з 1С та інших систем до «Ареал-ОБЛІК» безкоштовно до кінця війни. Перенесення даних з програм на стародавніх операційних системах DOS йде з подарунком від компанії.
- Любов. У компанії допомагають в навчанні користуванням програмою.
Для переходу на «Ареал-ОБЛІК» потрібно зв’язатись з директоркою компанії «А-СОФТ ПРО» Світланою Пановою: Фейсбук, Інстаграм, Телеграм (@Svitlana_Panova).
Нагадаємо, що російська програма 1С була заборонена в Україні 16 квітня 2016 року указом президента. Наразі оцінити точну кількість активних компаній-користувачів продуктів «1С» в Україні важко, зокрема, через значний обсяг піратського використання програм. Водночас у СБУ зазначають, що ситуація з використанням держустановами продуктів «1С» становить реальну загрозу національній безпеці.
«Використання державними установами програмних продуктів, до яких застосовані спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції), створює реальну загрозу порушення конфіденційності, цілісності й доступності даних, які циркулюють в автоматизованих системах».
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!