Маяк


444512
коментарі відсутні

Маяк

Ось уже чотири роки, як Україна активно впроваджує різні зміни і кардинально реформує цілі галузі. За цей час в країні розпочато і проводиться більше реформ, ніж за весь час незалежності. Незважаючи на війну на сході країни та економічні труднощі, на наших очах йде трансформація старого радянського устрою держави. Особливо важливі зміни тут, в Донецькій і Луганській областях.

В чому полягає суть реформ, наскільки вони важливі й ефективні? Як зміни вплинуть на наше життя? Коли ми побачимо позитивні результати? Чи залежать вони від активності рядових громадян? Що про реформи знають звичайні люди, як їх пояснюють експерти, фахівці та чиновники? Які зміни вже відбуваються?

У новому проекті “Маяк” команда Антикризового медіа-центру відповість на ці питання. Статті, “story telling”, інфографіки, відеоматеріали будуть розміщуватися на нашому сайті, на сторінці в Фейсбуці, YOUTUBE-каналі.

Оскільки зміни зачіпають найчутливіші сфери нашого життя, потрібно пам’ятати, що безболісних реформ і трансформацій не буває – не можна очікувати позитивний результат, нічого не змінюючи.

Цим проектом команда АКМЦ намагається підвищити рівень розуміння суті реформ, що проводяться, їх необхідність, а також важливість участі у реформах мешканців регіону. Активна аудиторія проекту буде нести в суспільство позитивний посил змін, які передбачають реформи.

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі