Майно краматорців та дружківців під пильним доглядом поліції охорони, наразі діють знижки

Щотижня на Донеччині відбувається 200-300 крадіжок з проникненням в приміщення. В результаті люди позбавляються грошей, ювелірних прикрас, коштовних речей. Всього цього могло б і не бути, якби квартира або будинок були обладнані сигналізацією.

«Злодії стають все винахідливішими, тому найнадійнішим способом уберегтись від них – це встановити сигналізацію. Вважається, що вже один факт того, що в домі встановлена сигналізація, змушує багатьох квартирних злодіїв відмовитися від наміру скоїти злочин», – розповідає начальник Краматорського міжрайонного відділу Управління поліції охорони Влас Броваренко.

Щоб спонукати власників більш дбайливо відноситись до свого майна, Департамент поліції охорони двічі на рік пропонує акцію «Квартира під охорону». Цієї осені така акція проводиться з 14 по 30 вересня. В цей період діють знижки на встановлення засобів сигналізації в приватних оселях – вартість монтажних та пусконалагоджувальних робіт зменшено на 50%, для учасників АТО поліція охорони пропонує знижку 75%.

На даний час Краматорський відділ поліції охорони забезпечує збереження майна у 718 комерційних об’єктах і 1138 житлових помешкань – приватних будинках та квартирах громадян. На 745 об’єктах встановлено кнопки тривожної сигналізації. Відділ здійснює реалізацію охоронних послуг в містах Краматорськ та Дружківка.

У жовтні цього року поліції охорони виконується 65 років. За цей період багато чого змінилося, напрацьовано багато нового. «Зараз це спеціалізована і потужна структура, яка оснащена сучасними технічними засобами і комп’ютерними технологіями. Реалізацію охоронних послуг в Краматорську та Дружківці здійснюють взвод наряду реагування, взвод охорони об‘єктів та публічної безпеки, група з фізичної безпеки, які здійснюють фізичну охорону уповноважених осіб замовника – всього більше 60 співробітників», – повідомив Влас Броваренко.

Всі об’єкти, що охороняються, оснащені сучасними технічними засобами, причому використовується тільки сертифікована апаратура. У разі проникнення в приміщення сигнал одразу поступає на пульт централізованої охорони. Групи реагування – мобільні наряди поліції цілодобово патрулюють міста Краматорськ та Дружківка, тому миттєво прибувають на місто. Це дає можливість зберегти майно власника.

Про один з яскравих прикладів розповів начальник пульту централізованого нагляду Вадим Чепурний. «28 серпня в одному з приватних будинків Краматорська спрацювала сигналізація. Група оперативно прибула на об’єкт, що охороняється, тихо і непомітно увійшла в приміщення, в якому невідомий чоловік як раз пакував хазяйські речі. Він був спійманий на місці злочину і переданий поліції, а майно власника було збережено».

Зі слів Власа Броваренко, серед їх клієнтів є таки, хто користується послугами поліції охороні на протязі 30-40 років поспіль. «Люди звикли до почуття безпеці, тому цілком покладаються на нас, коли хочуть захистити своє майно від крадіїв», – зазначив він. Також додав, що на відміну від приватних охоронних служб, поліція охорони має дозвіл на зброю і працює в тісному контакті з підрозділами Нацполіції та патрульної поліції.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies