Заброньованих військовозобов’язаних не направляють на ВЛК, але є винятки

12171
коментарі відсутні

Заброньованих військовозобов’язаних не направляють на ВЛК, але є винятки

Військовозобов’язані, які мають чинну відстрочку від призову або бронювання, не направляються на проходження медичного огляду у військово-лікарській комісії (ВЛК). Відповідний порядок визначений постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 року № 560.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України, пише Антикризовий медіа-центр.

Коли броньовані або з відстрочкою можуть пройти ВЛК

Є кілька винятків, коли навіть військовозобов’язані з бронюванням чи відстрочкою можуть бути направлені на медичний огляд:

  • у разі прийняття на військову службу за контрактом;

  • якщо особа раніше була визнана обмежено придатною та не проходила повторного медогляду (крім осіб з інвалідністю, визнаною у встановленому порядку);

  • за власним бажанням військовозобов’язаного.

Таким чином, направлення на ВЛК для заброньованих або тих, хто має відстрочку, можливе лише у чітко визначених випадках.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика