Повномасштабна війна найбільше вплинула саме на східні регіони, адже уся освітня діяльність здійснюється в дистанційному форматі, а велику кількість закладів зруйнувала або окупувала росія. Тож чергову робочу зустрічу в ДонОВА присвятили реформі освіти в Донецької області в умовах воєнного стану.
Про це повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін.
За його словами, головними завданнями реформи наразі є збереження учнів, педагогів та ефективне використання коштів.
«Наша система освіти зазнала численних змін внаслідок російської агресії: безліч будівель пошкоджено, учні та вчителі переселилися до більш безпечних регіонів України та виїхали за кордон. Тож ми маємо підлаштувати нашу освіту під ці нові воєнні реалії», — зазначив Філашкін.
Читайте також: Освітні центри Донеччини отримали нове обладнанн
За результатами зустрічі озвучені плани щодо створення 29 академічних ліцеїв у 21 громадах, 17 професійних ліцеїв на базі 6 закладів професійної та 11 закладів фахової передвищої освіти.
«Діти — наше майбутнє. Саме їм відбудовувати і розвивати Донеччину після нашої Перемоги, жити тут і творити. Тому життєво необхідно зараз створити для них ефективну мережу закладів освіти, яка враховуватиме всі наслідки російського вторгнення і демографічні зміни в регіоні», — додав начальник ОДА.
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!