На відпочинку в Греції діти АТОвців


2843
коментарі відсутні

На відпочинку в Греції діти АТОвців

25 сиріт і дітей з родин загиблих АТОвців на відпочинку в Греції відзначили День прапора та День незалежності України. Хлопчики та дівчатка влаштували концерт, частували гостей свята стравою української кухні – варениками. Про це повідомив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віталій Литвин.

«Завдяки співпраці Дніпропетровської облдержадміністрації та іноземних партнерів 25 хлопчиків і дівчаток два тижні відпочивають у мальовничій Греції. Купаються в Егейському морі, їздять на екскурсії. День прапора та День незалежності вони відсвяткували у Салоніках. Підготували святковий концерт та приготували вареники», – розповів радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віталій Литвин.

На свято діти вбралися символічно – у вишиванки та віночки. Репертуар для концерту підготували виключно національний. Зі сцени лунали вірші та пісні українською. На свято завітали українські дипломати та гості з Консульства Грузії в Салоніках. Діти всіх нагодували смачними варениками власного приготування.
Мандрівка до Греції сиріт і дітей АТОвців добігає кінця. Днями хлопчики та дівчата повернуться додому.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі