Неподалік Донецька побудували телевежу, яка охопить українським мовленням окуповану територію

У місті Гірник, що розташоване менш ніж у 50 кілометрах від Донецька, завершено будівництво нової телевежі. Споруда заввишки 190 метрів повинна забезпечити якісним сигналом теле- та радіомовлення не тільки підконтрольну українській владі територію, а й тимчасово окуповану частину Донецької області.

Телевежа у Гірнику побудована в рекордно короткий строк – три місяці. Будівництвом за власний кошт займалася приватна компанія “Телемережі України”.

“З Надією на правдиву інформацію, з Вірою в розвиток телекомунікацій України, з Любов’ю до своєї справи ми збудували вежу в Гірнику Донецької області. Висотою 190 метрів, найвища вежа збудована за часи незалежності України. Власними силами, за рахунок виключно власних коштів, з власної ініціативи та на свій ризик – ми горді цією ПЕРЕМОГОЮ!!! Слава Україні! Далі буде…”, – повідомляє компанія на своїй сторінці у Фейсбуці.

Навесні цього року компанія “Телемережі України” також за власний кошт побудувала 150-метрову телевежу в Чонгарі Херсонської області, яка дозволяє транслювати українські теле- та радіоканали на територію анексованого Криму.

Варто зазначити, що за роки збройної та інформаційної агресії Росії проти України за державні гроші було збудовано лише дві телевежі – на горі Карачун поблизу Слов’янська та в селі Бахмутівка Луганської області. Причому сигнал із вежі на Карачуні не добиває на непідконтрольну територію. Також вже понад два роки триває спорудження телевежі у Покровську Донецької області. Обіцянки завершити будівництво до кінця 2017 року й досі залишаються лише красивими словами.

А між тим на п’ятому році війни в багатьох прифронтових районах, навіть на підконтрольній території, люди не мають змоги дивитись українське телебачення та слухати українське радіо. Зате їхні приймачі ловлять якісний сигнал із так званих “республік” і з Росії. На жаль, Україна продовжує програвати інформаційну війну. Тому можна лише вітати приватні ініціативи приватної компанії.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies