Новий формат серпневої педагогічної наради

Цими вихідними у Дніпрі провели серпневу конференцію освітян у новому форматі: учасників запросили до муніципального табору «Гордість Дніпра». Окрім директорів шкіл та вчителів, на конференцію були запрошені представники батьківської спільноти – всього близько двохсот делегатів. Серед них – досвідчені освітяни та новачки, котрі нещодавно заступили на керівні шкільні посади. Як йдеться у повідомленні прес-служби Дніпроради, мета з‘їзду – обмін думками та об‘єднання для спільної роботи освітян, батьків, учнів і представників органів місцевого самоврядування.

Учасникам конференції запропонували дев‘ять тематичних секцій, де обговорювали, прикладом, автономію та зміни типів навчальних закладів, введення профільної освіти, розвиток Нової української школи, запобігання булінгу та багато іншого. В одній із секційних груп розглядали питання зміни типів навчальних закладів і перехід на профільну освіту.

«Дуже багато питань окреслено на цій конференції. Наше питання непросте, та воно нині на часі. Це вимагає спільних дій учасників навчального процесу, а також органів місцевого самоврядування», – розповіла Антоніна Змієнко, директорка школи №21, голова педагогічної ради при міському голові.

А ще делегати обговорювали і меморандум про партнерство, співпрацю, довіру та взаємоповагу між учасниками освітнього процесу комунального закладу освіти. На початку літа його проєкт затвердили на сесії міської ради.

Міська рада Дніпра, як зазначено в повідомленні прес-служби, робить чималий акцент на соціальній підтримці освітян. Два роки тому запровадили програму «Молодий педагог», за якою фахівці, котрі влаштувалися одразу після навчання, протягом трьох років роботи щомісячно отримують по 2 тисячі грн. До того ж місто оплачує медичне страхування понад 9,5 тисячі педагогів у школах і дитсадках. У мерії також планують продовжувати реновації шкіл-тисячників і ремонти у навчальних закладах.

За словами Олександра Шикуленка, новий формат серпневої конференції буде більш ефективним, тож його планують використовувати і надалі.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies