Перед початком опалювального сезону власникам газових приладів слід звернути увагу на їх технічний стан.
«По-перше, все залежить від власників газового обладнання, бо відповідальність за технічний стан несуть самі люди. Добре, якщо опалювальні прилади пройшли технічне обслуговування. Для цього абоненти мають зателефонувати до міськгазу або скористуватися послугами іншої фірми, яка має на це дозвіл. Власникам газових приладів треба звернути увагу, як вони працюють. Тобто, вогонь має горіти рівномірно синім кольором, якщо з’являється якісь перепади й горіть червоним або жовтим, то тоді треба втручання наших фахівців, щоб ми провели ремонтні роботи», – розповідає начальник служби експлуатації внутрішньобудинкового газового обладнання Костянтинівського управління з газопостачання Олександр Сєров.
Також перед користуванням газовим обладнанням треба переконатися, що у будівлі немає запаху газу, перевірити тягу у будинковому та вентиляційному каналах. Якщо полум’я сірнику відхиляється то тяга є, точно також з папірцем. Кожен користувач газовим обладнанням має пам’ятати, що справні прилади – це безпека їх, їх сімей та оточуючих. Олександр Сєров каже, що у минулому сезоні було багато ситуацій, коли люди угорали без летальних випадків.
Зараз велике різноманіття водонагрівачів, плит й інших приладів з різними інструкціями. Тож, якщо людина придбала нове газове обладнання, то є можливість звернутися до міськгазу й фахівці проведуть індивідуальний інструктаж з користування. Також, треба пам’ятати, що якщо у власників відбулись якісь зміни, наприклад, особа придбала нову плиту, то її треба зареєструвати. Інформацію щодо реєстрації можна знайти на сайті установи, або завітавши до міськгазу у 101-й кабінет.
Юлія Дерека
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!