Підсумки роботи Нацполіції Донеччини в різних сферах за 2018 рік: цифри та факти

Кадровий голод в Нацполіції по всій Україні становить в середньому 15-20%. Не дивлячись на це, служба докладає зусиль по виконанню своїх обов’язків та для відповідей на чинні виклики. Один з них – забезпечення помітної присутності поліції у громадах та безперервного надання поліційний послуг. Для цього реалізуються якісні структурні перетворення та низка проектів з безпеки.

Завдяки проекту «Безпечний будинок» на багатоповерхівках та у подвір’ях встановлені відеокамери, освітлювальні та захисні прилади, домофони. Зараз число таких будинків в області вже понад 50.

В рамках проекту «Ластівка» 18 поліцейських опанували жестову мову і пальцеву абетку. Це необхідно для надання повноцінної допомоги людям з вадами слуху, для забезпечення рівних прав всіх громадян.

Ще 17 поліцейських зможуть працювати в школах, бо стали сертифікованими медіаторами. Вони з’являться в навчальних закладах області завдяки регіональній програмі профілактики правопорушень серед дітей. У рамках соціального проекту «Тонка синя лінія» суспільство та представники поліції вчаться знаходити точки дотику, перемагати недовіру одного інституту до іншого. Вже 27 закладів та організацій долучились до цієї ініціативи. Нацполіцією Донеччини у сфері протидії економічній злочинності встановлено збитків на суму майже 10 млн гривень. З них під час слідства відшкодовано державі понад 1 млн гривень та накладено арешт на майно підозрюваних на суму 5 млн гривень.

Цифри свідчать про те, що майже половина проваджень спрямовані до суду.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies