Підтримати атошників та членів сімей загиблих
Обласна рада продовжує роботу з визнання бійців-добровольців. 14 липня на черговій сесії облради депутати визнали ще 85-х добровольців, серед яких і Дмитро Ярош. Таким чином, на Дніпропетровщині вже визнано 115 добровольців.
Заява та документи для встановлення особи – добровольця АТО подаються особисто добровольцем АТО або його представником через канцелярію обласної ради (м. Дніпро, пр. Поля,2, 5-й поверх, каб. 522, т. 742-75-89 742-81-16) та Центр допомоги учасникам АТО й членам їх сімей. Усі деталі можна дізнатись у відділі моніторингу питань адаптації учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб облради (обласна рада, 3-й поверх, каб. 330).
На останній сесії обласної ради депутати також прийняли рішення виділити близько 100 тис. грн. на навчання учасників АТО та їхніх дітей у Дніпропетровському регіональному інституті держуправління. ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ , 49044, м. Дніпро, вул. Гоголя, 29, кімн. 100 (1 поверх), тел. (056) 745-52-41, (056) 794-58-06, E-mail: vstup@vidr.dp.ua, понеділок — четвер з 8.00 до 16.45, п’ятниця з 8.00 до 15.30.
По 1640 грн. з липня щомісячно буде отримувати кожен член родини загиблих в АТО бійців з Дніпропетровщини, які проживають у сільській місцевості. На ці потреби в обласному бюджеті на останній сесії обласної ради депутати виділили 2,9 млн. грн. Аби оформити матеріальну допомогу громадянам необхідно звернутись до районних управлінь соціального захисту населення. При собі мати: заяву, копії паспорту, ідентифікаційного номеру та посвідчення, що людина є членом загиблого учасника АТО. А на засіданні бюджетної комісії було вирішено, що з грудня сума має зрости до 1700 грн.
«Дніпропетровщина втратила чимало своїх захисників. За наш мир і спокій вони поклали своє життя. Великий моральний тягар і біль від утрати лежить на їх рідних та близьких. Тому наше завдання підтримати членів їх родин як морально так і матеріально», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.
Ще 7 квітня 2015 року Верховна Рада визнала добровольців та кілька інших категорій учасниками бойових дій. Закон передбачає право на встановлення статусу учасника бойових дій особам, які брали участь в АТО у складі добровольчих формувань територіальної оборони, що були створені державними чи громадськими організаціями і в подальшому були включені до складу Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України чи Національної гвардії України.
15 червня 2016 року Дніпропетровська обласна рада ухвалила рішення про визнання бійців добровольчих формувань, жителів області, що не входять до Збройних сил України, на регіональному рівні та вирішила створити комісію із надання їм статусу бійців-добровольців АТО.
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!