Покровський та Добропільський напрямки відвідав Головнокомандувач Сирський (фото)

26781
коментарі відсутні

Покровський та Добропільський напрямки відвідав Головнокомандувач Сирський (фото)

Головнокомандувач Збройних сил України генерал Олександр Сирський обговорив з командирами на Донеччині оперативну ситуацію та варіанти розгрому угруповання противника.

Про це повідомили на фейсбуці Генерального штабу ЗСУ, пише Антикризовий медіа-центр.

На командному пункті одного з армійських корпусів головнокомандувач зустрівся з командирами, щоб обговорити особливості оперативної обстановки. З офіцерами на місцях розглянули варіанти подальших активних дій для розгрому угруповання противника.

“Знаходимо ефективні шляхи знешкодження підрозділів російської морської піхоти, яку вороже командування перекинуло для продовження наступальних дій у районі Добропілля”, – йдеться у повідомленні.

Обговорили з командирами питання щодо забезпечення українських підрозділів боєприпасами, дронами та засобами РЕБ.


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика