Понад 80 тисяч українців вже скористалися можливістю безкоштовної евакуації

Понад 80 тисяч українців вже скористалися можливістю безкоштовної евакуації з прифронтових територій за останні місяці. Зокрема, більше 40 тисяч – з Донеччини, де з серпня триває обов’язкова евакуація. Такі дані надає Урядовий портал.

Кожен переселенець має право на:

– безкоштовне житло;

– гуманітарну допомогу;

– медичні та психологічні послуги;

– виплати від держави;

– фінансову допомогу від міжнародних організацій.

В яких умовах мешкають переселенці в різних регіонах, яку допомогу отримують, як шукають роботу чи відновлюють власну справу на новому місці,  розповідають журналісти Антикризового медіа-центру у новому проєкті. Зокрема, наша команда вже побувала у Полтаві. Перші матеріали можна знайти на нашому сайті:

Почали з нуля – переселенки з Бахмута відновили власну справу у Полтаві

Жінкам-переселенкам пропонують безкоштовне житло на Полтавщині

Більше історій з Кіровоградщини, Закарпаття, Одещини та Івано-Франківщини – вже незабаром. Якщо ви хочете поділитися своїм досвідом евакуації з читачами АКМЦ, звертайтеся в особисті повідомлення у наших соцмережах, і наші журналісти обов’язково з вами зв’яжуться.

Радимо також подивитися корисні статті для ВПО:

        Один раз на чотири дні курсуватиме безоплатний потяг з Донеччини до Черкащини

        Втікачі від війни – виклики для внутрішньо переміщених осіб і для приймаючих громад

        Переселенці можуть отримати страхові виплати в ПФУ

        Куди звертатися переселенцям з Луганщини, щоб отримати допомогу: адреси

        Підприємці ВПО можуть отримати безкоштовні консультації щодо ведення бізнесу


Матеріал підготовлено ГО “Антикризовий медіа-центр” в межах проєкту “Сприяння евакуації населення з територій ведення  активних бойових дій шляхом висвітлення теми  соціальної інтеграції ВПО до життя в цільових  приймаючих громадах України” за підтримки програми «Стійкість», яка упроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі  неурядових організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини,  Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом  Європейського Союзу.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies