У громадах стартують співбесіди кандидатів на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих. Про це повідомляють у пресслужбі Кабінету Міністрів України. Під час відбору майбутніх працівників комісії керуватимуться тими методичними рекомендаціями, які розробили фахівці Міністерства у справах ветеранів України.
В українських громадах обирати претендентів почнуть з 21 жовтня. Серед вимог до кандидатів рівень освіти – не нижче бакалавра за галузями знань: «Освіта/Педагогіка», «Соціальні та поведінкові науки», «Право», «Охорона здоров’я», «Соціальна робота», «Публічне управління та адміністрування». При рівній кількості балів перевага надаватиметься кандидатам, які мають статус ветерана війни, особи з особливими заслугами перед Батьківщиною.
«Фахівець із супроводу буде першою після родини людиною, яка почне послідовну взаємодію з ветеранами, Захисниками/Захисницями після їхнього повернення з фронту. Фахівець забезпечуватиме їм індивідуальний супровід, первинне консультування та всебічну підтримку на шляху інтеграції у цивільне життя», – зазначила директорка департаменту забезпечення переходу від військової служби до цивільного життя Міністерства у справах ветеранів Альона Скорзова.
Фахівець із супроводу опікуватиметься:
- ветеранами війни;
- демобілізованими особами;
- членами сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни;
- членами сім’ї загиблого (померлого) Захисника і загиблої (померлої) Захисниці України;
- постраждалими учасниками Революції Гідності, членами їхньої сім’ї;
- особами, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.
Нині проходить ІV етап подання заяв від кандидатів, він триватиме до 30 жовтня. Подати заяву на посаду можна за посиланням.
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!