Інтерв’ю з авторкою проекту заступницею директора з виховної роботи Наталею Лядською, педагогом-організатором Оленою Головчанською, президентом школи й ученицею 11-го класу Костянтинівської СЗШ № 13 Віолетою Головченко.
Що спонукало на створення проекту? Що він передбачає?
НЛ: Почну з того, що більшу частину свого свідомого дитинства ми проводимо у школі, а для нас сучасних вчителів, учнів, батьків – це не тільки класні кімнати, а місце партнерства та розвитку дитини. Тому було прийнято рішення створити центр, де учні будуть розкривати свої таланти. Ми хочемо оновити матеріально-технічну базу нашої актової зали й придбати проектор, акустичну систему, радіосистему, екран та місця для сидіння.
ОГ: Основне моє завдання в цьому проекті – проведення різноманітних заходів. На жаль, дуже часто в відповідальний момент наша апаратура дає збій – це велика проблема. Саме тому ми вирішили взяти участь у цьому проекті. Долучалися й діти, й шкільна вчительська рада, й багато людей, які мають відношення до нашої школи.
Скільки грошей ви мали забрати на оновлення техніки?
НЛ: Було складено бюджетний кошторис у розмірі 66 тис. 466 грн. В цю суму входить наша технічна база, послуги самої платформи й поштові витрати.
Скільки коштів на даний момент зібрав проект?
НЛ: Проект було викладено 14 січня. Я активно почала працювати й просити підтримки від благодійних фондів. Зараз проект вже профінансовано. Тож чекаємо від платформи на матеріально-технічну базу. Ми дуже вдячні всім, хто долучався до його реалізації.
Школярі активно брали участь у реалізації проекту?
ВГ: Долучалися до цього процесу вихованці 1-го – 11-го класів. Ми з учнями робили відео. Його було створено на основі німого кіно. Після того, як центр буде оновлено, плануємо проводити такі заходи, як флеш-моби, майстер-класи, громадські заходи, концерти для учасників бойових дій, тренінги тощо.
Юлія Дерека
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!