Росія готує підлітків до війни: підручник з керування дронами для 8-9 класів

9319
коментарі відсутні

Росія готує підлітків до війни: підручник з керування дронами для 8-9 класів

У рф розпочали викладання управління безпілотниками у школах — перед вами підручник «Безпілотні літальні апарати» для учнів 8-9 класів. Під виглядом «трудового навчання» російська влада мілітаризує підлітків, навчаючи їх керувати дронами, які активно застосовуються у війні проти України.

Про це повідомляє Павло Лисянський

Чому це небезпечно?

  • Школярів готують не до цивільних професій, а до військової служби — на тлі широкого використання дронів на фронті очевидно, що це підготовка кадрів для майбутніх воєн.
  • Уже зараз на окупованих територіях школярів навчають роботі з БПЛА в рамках курсу «Основи безпеки та захисту Вітчизни».
  •  У вишах Донецька та Луганська відкриваються військові кафедри для підготовки операторів дронів і фахівців із радіоелектронної боротьби.

Це не просто технологічна освіта — це виховання майбутнього покоління солдатів, які керуватимуть дронами у війнах проти України та Європи.

Що це означає?

  • Росія не приховує своєї довгострокової стратегії мілітаризації молоді.
  • Замість мирних професій дітям нав’язують військове майбутнє через «технологічну освіту».
  • Це ще один крок до перетворення РФ на мілітаризоване суспільство, де війна стає частиною шкільного навчання.

Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика