Семінар “Нові ідеї у розвитку громад”

Теми

  • „Польща – якими ми є?” – представлення історії і сучасності Польщі в контексті розвитку місцевої самоврядності. Польський вклад в реалізацію європейських прагнень українського суспільства.
  • Ревіталізація (повернення до життя) – процес виведення здеградованих територій з кризи для задоволення потреб місцевої громади.
  • Інноваційні вирішення функцій бібліотеки на прикладі Муніципальної публічної бібліотеки в м. Лешно з використанням ревіталізації.
  • Гміна Загуж – збільшення туристичної привабливості гміни завдяки ревіталізаційній діяльності та опіці над пам’ятками.
  • Досвід децентралізації влади в Польщі та її наслідки для розвитку гмін та регіонів на прикладі розвитку сільських гмін в 1990-2017 роках – case study.

Ведучі / експерти семінарів:

Ernest Nowak (Ернест Новак) – бурмістр міста і гміни Загуж (підкарпатське воєводство);

Andrzej Kuźmiński (Анджей Кузьміньскі) – Miasto Leszno – Директор міської публічної бібліотеки в Лешні; Спеціаліст з промоції та маркетингу самоврядних територій Уряду гміни Кшивінь; журналіст, письменник (Вєлькопольське воєводство);

Jarosław Bittel (Ярослав Біттель) – юрист, тренер, консультант з питань стратегій, програм та аудиту сталого розвитку, управління в місцевому самоврядуванні та НУО, стратегічного планування (Варшава).

Проект має на меті популяризацію нестандартних рішень у сфері децентралізації, які втілювались у сільських та місько-сільських громадах Польщі після 1990 року. Це сприятиме визначенню самоідентифікації та посиленню самовідповідальності у місцевих громадах. Дана ініціатива скерована до тих, хто безпосередньо бере участь у формуванні нового місцевого самоврядування в Україні, діячів громадських організацій, які підтримують зміни, представників бізнесу та медіа, а також місцевих громад з 17-ти областей східної, південної та центральної України.

Організатори та партнери заходу: Фонд “Terra Humana“(Польща), Товариство Лева (Україна), міська публічна бібліотека ім.Станіслава Гроховяка в місті Лешно (Польща).


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies