Внутрішньо переміщені особи а також ті, хто проживає в районах бойових дій, зможуть отримати по 2200 гривень на місяць.
Грошову допомогу надаватимуть протягом трьох місяців найвразливішим особам з-поміж вказаних категорій. Реєстрація на отримання грошової допомоги від Норвезької ради у справах біженців почалася 30 квітня, повідомили в організації.
Зокрема зазначено, що зареєструватися зможуть усі внутрішньо переміщені особи незалежно від поточного місця перебування, а також ті, хто проживає в районах, які постраждали внаслідок бойових дій. Утім грошову допомогу буде надано найвразливішим категоріям з-поміж зареєстрованого населення, яке може претендувати на таку допомогу.
Якщо людина вже отримувала грошову допомогу від іншої організації протягом останніх 3 місяців, то виплати від Норвезької ради у справах біженців їй не надаватимуться.
Як зареєструватись на отримання грошової допомоги?
- Необхідно завантажити месенджер WhatsApp на свій смартфон, додати до ваших контактів номер 0-800-609-844 та відправити на нього повідомлення з текстом «NRC».
- Після цього у своєму діалоговому вікні отримати повідомлення з інструкціями, яких необхідно дотримуватися для реєстрації.
- Реєстрація вважається успішною, якщо ви завершили анкету.
У разі виникнення труднощів під час реєстрації або додаткових запитань щодо умов та процесу реєстрації, треба звернутись на телефон «гарячої» лінії 0-800-302-007 або на електронну пошту ua.info@nrc.no.
Чи потрібно надавати особисті документи та вказувати номер рахунку?
- Чат-бот просить сфотографувати ваші документи, що посвідчують особу. Проте чат-бот не має права запитувати вас про ваші банківські реквізити відповідно до законодавства про захист цифрових даних.
Коли очікувати на зворотний зв’язок від NRC?
- У наступні 10 днів. Це відбудеться у WhatsApp на той же номер.
Коли очікувати на надходження коштів?
- Через 1 місяць після реєстрації.
Світлана Денисенко
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!